Правила игры

  1. ПРАВИЛА ГРИ

3.1. РЕЄСТРАЦІЯ ІГРОВИХ ВАРІАНТІВ У ЛОТЕРЕЙНІЙ СИСТЕМІ

3.1.1. Ігровим варіантом в Лотереї вважається здійснений відповідно до цих Умов прогноз результатів подій (окрема позиція в лінії Програми тиражів) у різних видах професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), що включені до оприлюдненої на момент прийняття ставки Програми тиражу Лотереї. Результатом події вважається наслідки спортивної зустрічі, матчу або іншого змагання спортивних та/або аматорських команд або спортсменів(реальних та/або віртуальних). До ігрового варіанту гравцем включаються, а Оператором для реєстрації приймаються, тільки прогнози результатів тих змагань команд (спортсменів), які включені до Програм тиражу Лотереї.

3.1.2. Реєстрація ігрових варіантів здійснюється Лотерейною системою Оператора на підставі дійсної на час реєстрації лінії події у Програмі тиражу. Лотерейна система працює щодня цілодобово.

3.1.3. Гравець може зареєструвати свої ігрові варіанти в Лотерейній системі за допомогою наступних засобів:

а) через засоби доступу до мережі Інтернет (персональний комп’ютер, ноутбук, смартфон, планшетний комп’ютер тощо),

б) через обладнання розповсюджувача або повідомивши необхідну інформацію розповсюджувачу,

в) через термінали самообслуговування,

г) через засоби телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку,

В будь-якому разі, ігрові варіанти гравців в автоматичному режимі за стандартною процедурою передаються та реєструються в Лотерейній системі участі прийняття ставок в Лотереї і обробки інформації.

Послуги з реєстрації ігрових варіантів за допомогою мереж мобільного зв’язку та Інтернету можуть надаватися окремими розповсюджувачами за угодою з Оператором.

Обладнання розповсюджувача, яке використовується для реєстрації здійснених розповсюджувачем або гравцем операцій з прийняття ставок у Лотерею та перевірки виграшності ігрових білетів, складається із Програмно-технічного комплексу касира та терміналу самообслуговування. Програмно-технічний комплекс касира виконує функції термінала електронної системи прийняття ставок, а термінал самообслуговування – функції термінала самообслуговування електронної системи прийняття ставок.

Програмно-технічний комплекс касира та Термінал самообслуговування гравця не містить в собі генератори випадкових (псевдовипадкових) послідовностей (чисел), прилади та/або програми,  які самостійно визначають результат розіграшу лотереї або розмір виграшу гравця, та не має з’єднання з такими пристроями та/або програмами.

Оператор визначає канали та засоби розповсюдження Лотереї самостійно в залежності від наявних угод з розповсюджувачами та необхідного програмно-технічного забезпечення. Про способи та порядок здійснення прийняття ставок через певні канали та засоби прийняття ставок або про зміну існуючих, Оператор повідомляє у загальнодержавному друкованому засобі масової інформації та/або на офіційному сайті Оператора.

Детальна та додаткова інформація про засоби та порядок прийняття сплати участі в Лотереї та реєстрацію ігрових варіантів, місця розповсюдження Лотереї, Інтернет сторінки, на яких здійснюється прийняття сплати участі в Лотереї, короткі номери, через які можлива реєстрація ігрових варіантів шляхом передачі SMS-повідомлення постійно розміщується на офіційному сайті Оператора та сайті Лотереї.

3.1.4. Реєстрація визначених гравцем ігрових варіантів можлива в будь-який із наступних способів:

1) повідомлення визначеного ігрового варіанту розповсюджувачу,

2) введення ігрового варіанту самостійно з використанням обладнання розповсюджувача;

3) шляхом самостійного вводу ігрового варіанту через мережу Інтернет, через засоби телефонного (в т.ч. мобільного) зв’язку, через термінали самообслуговування.

3.1.5. Під час реєстрації ігрових варіантів, Оператор може пропонувати гравцям наступні види ігрових варіантів: ОРДИНАР, ЕКСПРЕС або СИСТЕМА.

ОРДИНАР – ігровий варіант, що містить прогноз на окремий результат події. Виплата по такому ігровому варіанту дорівнює добутку суми ставки на встановлений для даного результату коефіцієнт.

ЕКСПРЕС – ігровий варіант, що містить прогноз на декілька незалежних результатів подій. Для виграшу за експресом необхідно, щоб за жодним з результатів, що входять до експресу, не було програшу. Не вгаданий результат хоча б однієї з подій, що увійшли до експресу, має наслідком програш усього ігрового варіанту (усього експресу). Виплата за експресом дорівнює добутку суми ставки на добуток коефіцієнтів всіх прогнозів, що входять до експресу. Мінімальна кількість подій у ЕКСПРЕСІ – 2, максимальна – 20; кількість подій у ЕКСПРЕСІ за ігровими варіантами на події «Наживо»  мінімальна – 2, максимальна – 20.

СИСТЕМА – ігровий варіант із заданою кількістю подій, що містить прогнози на повну комбінацію експресів з наперед визначеною однаковою кількістю подій та однаковою сумою ставки, при цьому ті самі події можуть повторюватись у різних комбінаціях в межах всього ігрового варіанту. Максимальна кількість подій в СИСТЕМІ – 15. Кожна комбінація в системі розраховується як окремий експрес.

СИСТЕМА З БАНКЕРОМ – комбінація експресів, що представляє собою повний перебір варіантів експресів одного розміру з фіксованим набором результатів.

БАНКЕР – фіксована подія (результат), яка включена в усі експреси системної ставки. У разі, якщо Банкер програє (результат матчу не вгаданий), програє вся ставка. У разі виграшу по Банкеру результуючий коефіцієнт кожного експреса, що входить в систему, множиться на коефіцієнт Банкера.

3.1.6. Під час реєстрації ігрових варіантів, Оператор може пропонувати гравцям наступні варіанти результатів подій:

Результат події – Для виграшу необхідно правильно спрогнозувати результат матчу. Запропоновано три варіанти результатів:

“1” – перемога першої команди.

“2” – перемога другої команди.

“Х” – нічия.

Подвійний результат – Запропоновано три варіанти результатів:

“1Х” – не програш першої команди. Для виграшу необхідно, щоб перемогла перша команда або матч закінчився внічию.

“12” – результат без нічиї. Для виграшу необхідно, щоб матч закінчився перемогою однієї з команд.

“Х2” – не програш другої команди. Для виграшу необхідно, щоб перемогла друга команда або матч закінчився внічию.

Потрійний гандикап (європейська фора) – число, виражене в голах (очках, сетах і т.п.), що дається учаснику для вирівнювання ймовірності результату майбутньої події. Для ставок запропоновані три можливих результати: перемога першої команди (в лінії позначається «1»), перемога другої команди (позначається «2»), нічия (позначається «Х»).

Організатор надає фору учаснику події. До результату події додається надана фора. Ставка розраховується за сумарним результатом.

Приклад:

Динамо Київ грає проти Шахтар Донецьк. Матч закінчився з рахунком 1:0.

Якщо гравець вибирає гандикап 0:2 (до результату Шахтаря потрібно додати 2 голи), то завдяки гандикапу результат ставки дорівнює 1:2 на користь Шахтаря – перемога другої команди.

Якщо гравець вибирає гандикап 0:1 (до результату Шахтаря потрібно додати 1 гол), то завдяки гандикапу результат ставки дорівнює 1:1 – нічия.

Якщо гравець вибирає гандикап 1:0 (до результату Динамо потрібно додати 1 гол), то завдяки гандикапу результат ставки дорівнює 2:0 на користь Динамо – перемога першої команди.

Азіатський гандикап – ставка з форою на результат, представлена у вигляді усередненого коефіцієнта, яка підвищує шанси гравця на виграш в разі вгадування точного рахунку за підсумками змагання. Пропонуються два види фори:

Вид 1. Фора ціла або кратна “0.5”.

Для визначення результату ставки від фактично забитих голів команди, на яку зроблено ставку, віднімається (якщо фора негативна) або додається (якщо фора позитивна) фора на обрану команду (фора на другу команду до уваги не береться). Якщо після цього результат матчу виходить на користь обраної команди, то ставка вважається виграною. У разі нічийного результату – ставка повертається. Наприклад, якщо на першу команду встановлена негативна фора “-1”, і матч закінчився: а) з рахунком 0:0, ставка програна; б) з рахунком 1:0, ставка повертається; в) з рахунком 2:0, ставка виграна. У разі, якщо встановлена позитивна фора “+0.5” і матч закінчився а) з рахунком 0:1, ставка програна; б) з рахунком 0:0 або 1:0, ставка виграна.

Вид 2. Фора кратна “0.25”, але не кратна “0.5” і не ціла.

Така ставка розраховується, як дві ставки в розмірі половини суми, з однаковими коефіцієнтами, і з найближчими значеннями “звичайних фор” (цілими, або кратними 0.5). Найближчі значення звичайних фор для фори “+0.25” це “+0” і “+0.5”, для фори “-0.75” це “-1” і “-0.5”. У разі виграшу обох половинних ставок при розрахунках враховується початковий коефіцієнт ставки (К). Якщо одна половинна ставка виграла, а по інший повернення, в розрахунку використовується коефіцієнт (К+1)/2. Якщо одна половинна ставка програла, а по інший повернення, підсумковий коефіцієнт дорівнюватиме 0.5. Якщо обидві половинні ставки програні, то вся ставка вважається програною.

Тотал ( “Більше/Менше”, “Б/М”) – загальна кількість голів/очок/геймів/т.д., набраних командами (гравцями). Для виграшу необхідно вгадати більше або менше даної кількості голів/очок/геймів/т.д. в лінії тотала буде набрано.

Якщо результат співпаде із запропонованим значенням тотала, то ставки на «менше» або «більше» розраховуються за коефіцієнтом «1,00».

Інд. тотал – індивідуальний тотал. При визначенні даного тотала враховується кількість голів/очок/геймів/т.д., набраних певною командою (гравцем).

Азіатський тотал – вид ставок на тотал, загальна кількість голів/очок/геймів/т.д., набраних командами (гравцями). Для виграшу необхідно вгадати більше або менше даного в лінії тотала буде набрано. Застосовувана система розрахунку дозволяє з меншим ризиком робити ставки, які, розбиваються на дві частини і грають з двома можливими варіантами результатів події. Так, тотал більше 1-1.5, з коефіцієнтом 2,2., розбивається на два прилеглих тотала більше 1 і більше 1,5, це дозволяє розраховувати на повернення половини ставки в разі, якщо друга половина програла (в даному випадку – якщо підсумковий рахунок склав 0:1 або 1:0). Ставка враховує основний час гри, якщо не передбачено інше.

Рахунок матчу (результат). У цьому парі необхідно спрогнозувати точний рахунок, з яким закінчиться спортивна подія або його частина (наприклад 1-ий тайм). Для ставок пропонується набір варіантів фінального рахунку.

Пар/Непар. Необхідно вгадати чи буде кількість голів/очок/сетів/геймів і т.д., забитих в матчі, парним або непарним числом. Якщо в матчі не було забито голів, виграють ставки на результат “Пар”.

Обидві заб’ють. Необхідно вгадати чи будуть забиті голи в матчі обома командами. Якщо хоча б одна з команд не забила гол, позиція «Ні» в маркеті зіграла. В іншому випадку виграє позиція «Так».

Фора нульова. Ставки приймаються на перемогу 1-ої або 2-ий команди без урахування нічиї. У разі, якщо матч закінчився внічию, ставки на матч розраховується з коефіцієнтом рівним «1,00»

Тайм-Матч. У цьому парі необхідно вгадати одночасно результат першого тайму (половини) і всього матчу. У лінії на 1-му місці ставиться результат 1-го тайму (половини), а на 2-му – результат усього матчу. “1” – перемога першої команди, “Х” – нічия, “2” – перемога другої команди.

Хто заб’є наступний гол. Необхідно спрогнозувати яка команда заб’є наступний гол. Якщо гола не буде, виграє позиція «Без голів».

Господарі/Гості заб’ють в обох таймах. У цьому парі необхідно вгадати заб’ють чи господарі/гості в обох таймах матчу. Якщо господарі/гості заб’ють тільки в одному таймі або не заб’ють жодного гола, то зіграє позиція «Ні». В іншому випадку зіграє позиція «Так».

Господарі/Гості виграють обидва тайми. У цьому парі необхідно вгадати чи виграють господарі/гості обидва тайми матчу. Якщо господарі/гості виграють тільки в одному таймі або не виграють жодного тайму, то зіграє позиція «Ні». В іншому випадку зіграє позиція «Так».

Господарі/Гості виграють хоча б в одному таймі. У цьому парі необхідно вгадати чи виграють господарі/гості хоча б в одному таймі. Якщо господарі/гості не виграють жодного тайму, то зіграє позиція «Ні». В іншому випадку зіграє позиція «Так».

Перший/Останній гол заб’є. У цьому маркеті необхідно спрогнозувати яка з команд заб’є перший/останній гол у матчі. Якщо голів не буде, то позиція «Ні» виграє.

Перша/Друга команда заб’є гол. У цьому парі необхідно спрогнозувати чи заб’є перша/друга команда гол в матчі. Якщо гола не буде то позиція «Ні» виграє.

Гол буде в обох таймах. У цьому парі необхідно спрогнозувати чи буде забитий гол в кожному з таймів матчу. Якщо гол буде забитий тільки в одному таймі, або голів не буде, то виграє позиція «Ні». В іншому випадку виграє позиція «Так».

Перемога з різницею. У цьому парі необхідно спрогнозувати переможця і його відрив по голам від того, хто програв.

Кожен тайм ТБ (1,5). У цьому парі необхідно спрогнозувати чи буде в кожному таймі 2 голи і більше. В іншому випадку виграє позиція «Ні».

Кожен тайм ТМ (1,5). У цьому парі необхідно спрогнозувати чи буде в кожному таймі 1 гол і менше. В іншому випадку виграє позиція «Ні».

Результат матчу/Тотал голів. У цьому парі необхідно спрогнозувати результат матчу і кількість голів. Ставка «Так» зіграє тільки в тому випадку коли обидва прогнози виявляться вірними. В іншому випадку виграє позиція «Ні».

Подвійний результат/Тотал голів. У цьому парі необхідно спрогнозувати подвійний результат матчу і кількість голів. Ставка «Так» зіграє тільки в тому випадку коли обидва прогнози виявляться вірними. В іншому випадку виграє позиція «Ні».

Найбільш результативний тайм/період/чверть/гейм/сет/іннінг і т.д.

Необхідно вгадати тайм/період/чверть/і т.д. матчу виявиться найбільш результативним, або в яких таймах/періодах/чвертях/і т.д. буде однакова результативність.

Ставка на результат “Рівний” – у всіх періодах/сетах/чвертях і т.д. набрану кількість голів/очок/геймів/т.д.,

Ставка на результат “1” – в першому таймі/періоді/чверті/і т.д., набрану кількість голів/очок/геймів/т.д., Перевищує набрану кількість голів/очок/геймів/т.д., В інших таймах/періодах/чвертях/і т.д.

Ставка на результат “2” – у другому таймі/періоді/чверті/і т.д., набрану кількість голів/очок/геймів/т.д., Перевищує набрану кількість голів/очок/геймів/т.д., В інших таймах/періодах/чвертях/і т.д.

Порівняння результативності учасників спортивної події. Ставки приймаються на конкретних учасників або групу учасників, які беруть участь в змаганні. Для виграшу парі, необхідно вгадати, який з учасників, або яка група учасників покаже кращий результат (покаже кращий час, набере більшу кількість очок, пройде більшу кількість кіл і т.д.).

 

Події в тимчасових відрізках. Парі на події в тимчасових відрізках входять в межі зазначених хвилин, на підставі офіційних статистичних даних. Наприклад, часовий відрізок з 1-ої по 20-ту хвилину має на увазі проміжок часу з 00:00:01 по 00:20:00. Часовий відрізок з 21-ої хвилини (з 00:20:01 до фактичного закінчення матчу) – це інший часовий відрізок і т.д.

Виграш решти матчу (тайму, періоду і т.д.) (парі лайв). В даному парі пропонується передбачити результат протистояння команд за певний проміжок часу, який починається з моменту розміщення ставки і закінчується із закінченням основного часу матчу (тайму, періоду і т.д.) без урахування поточного рахунку на момент розміщення ставки.

Прохід. У лінії може позначатися як «Прохід», «Вихід» або іншу назву. Парі вважається виграним учасником, якщо учасник передбачив прохід команди в наступний раунд змагань (турніру, кубка і т.п.). Прохід учасника визначається за результатами всіх проведених матчів.

3.1.7 В залежності від особливостей видів спорту змістовність результатів конкретного спортивного заходу може відрізнятись від наведених у пункті 3.1.6, що відображається у програмі тиражів.

В залежності від особливостей видів спорту Оператором також можуть бути запропоновані будь-які інші варіанти прогнозів результатів подій, особливості реєстрації ігрових варіантів по яким доводяться до відома гравців на офіційному сайті Оператора та/або розповсюджувачами.

3.1.8. До ігрових варіантів «ЕКСПРЕС» та «СИСТЕМА» забороняється включати різні прогнози результатів подій, які відносяться до однієї спортивної події, навіть не взаємозалежні безпосередньо. Якщо до ігрових варіантів «ЕКСПРЕС» або «СИСТЕМА» були включені будь-які прогнози результатів подій, які відносяться до однієї спортивної події, то відповідна ставка підлягає анулюванню, навіть якщо Лотерейна система не заблокувала дану ставку при її прийнятті.

В якості виключення, можливе включення до ігрових варіантів «ЕКСПРЕС» та «СИСТЕМА»  опосередковано взаємопов’язані прогнози результатів подій у футболі та футбольній статистиці, за умови, що відповідні прогнози результатів не стикаються (не перемножуються ймовірності даного експресу / системи). Не дозволяється пов’язувати в експресах наступні ланцюжки матчів:

1) Матч – Інтервали матчу – Удари в площину воріт– Гравці

2) Інтервали кутових – матч Кутові,

3) Інтервали Жовті картки – матч Жовті картки.

Тобто, допустимі зв’язки експресів в наступних матчах: Матч – Кутові удари – Жовті картки – Офсайди – Фоли – Аути – Удари від воріт.  Проте, можливі й інші інтерпретації зв’язків в експресах, за умови відсутності перетинів в встановлених ланцюжках матчів (Кутові удари – Гравці – Жовті картки – Фоли – Офсайди – Удари від воріт-Аути) та ін.

Оскільки взаємозалежність випадкових результатів подій не завжди явною та очевидною, Оператор має виключне право на власний розсуд визначати які результати подій є взаємозалежними та не підлягають включенню до ігрових варіантів «ЕКСПРЕС» та «СИСТЕМА».

3.1.9. Оператор реєструє ігрові варіанти на різні види професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), що включені до оприлюдненої програми тиражу Лотереї, зокрема на: Американський футбол, Баскетбол, Бейсбол, Біатлон, Більярд, Снукер, Бокс, Волейбол, Гандбол, Легка атлетика, Теніс, Формула 1, Футбол, Хоккей, Шахи та на інші види професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), незалежно від країни та місця їх проведення.

3.1.10. Ігрові варіанти «Наживо». Це вид ігрових варіантів, що реєструються під час реального часу проведення змагання та пропонуються протягом змагання лише на результати подій, які ще не визначені. Ігрові варіанти, отримані з будь-яких причин вже після того, як стали відомі результати для відповідного ігрового варіанту, будуть вважатися недійсними (в цих випадках виплата здійснюється з коефіцієнтом, рівним «1»).

Коефіцієнти ігрових варіантів «Наживо» в Програмі тиражів постійно змінюються, відображаючи розвиток подій у змаганні. Оновлення інформаційних повідомлень і результатів у ході події/змагання носить інформативний характер. Невірно вказаний проміжний результат події не є підставою для відміни ставки.

Для ігрових варіантів «Наживо» результатами, на основі яких розраховуються призи, є результати, що стали відомі безпосередньо після закінчення події/змагання. Всі наступні зміни для розрахунку призів в режимі «Наживо» не приймаються. Оператор самостійно розраховує  «Наживо» на основі своїх особистих статистичних даних про фактичний перебіг гри. Якщо інше не зазначене, то за ігровими варіантами «Наживо» всі ставки на учасників події, що не беруть участі в змаганнях, вважаються недійсними. Для ігрових варіантів, результат яких стає відомим протягом матчу, розрахунок призів, при можливості, проводиться безпосередньо за фактом події, що вже сталась.

Всі ставки в режимі «Наживо» (зокрема ставки на те, хто заб’є наступний гол, отримає жовту картку, тотал «на більше» або виграє певний відрізок матчу тощо), результати по яких були встановлені, вважаються дійсними і розраховуються навіть у випадку, коли турнір або подію було перервано.

Претензії по ставках, що були зроблені на ігровий варіант «Наживо», приймаються протягом 25-ти годин з моменту початку події.

У випадку, коли змагання перервано або не завершено до кінця протягом наступних 25-ти годин, всі ігрові варіанти зареєстровані на цей момент, перерахунку не підлягають. Для ігрових варіантів, результат яких однозначно не визначений, які не відбулися та/або повністю не завершились, виплачуються призи із коефіцієнтом виграшу рівним «1».

3.1.11.  Ігрові варіанти у віртуальних змаганнях. Віртуальні змагання дозволяють гравцям цілодобово реєструвати  ігрові варіанти на віртуальні забіги собак, коней, віртуальний футбол, теніс, авто гонки, мотогонки, велогонки, покер та інші види віртуальних змагань. У віртуальних змаганнях Оператором пропонуються для реєстрації загальні види результатів подій згідно з цими Умовами з врахуванням особливостей, визначених цими умовами для окремих видів віртуальних змагань.

Змагання починаються через визначений Оператором проміжок часу.

Види ігрових варіантів, доступні для здійснення ставок – ставка на переможця, на призове місце, на номери учасників тощо:

У віртуальному тенісі:

– Загальна кількість очок – необхідно вгадати сумарну кількість очок (геймів), набрану обома тенісистами у матчі.

– Точний рахунок – необхідно вгадати точний рахунок, з яким завершиться матч. На кожен варіант рахунку (0-гейм, гейм 15, 30-гейм і т.д.) надані відповідні коефіцієнти.

У віртуальних собачих перегонах:

– 1-е або 2-е місце – необхідно зробити прогноз на собаку, яка добіжить до фінішу 1-ою або 2-ою.

– не 1-е місце – необхідно зробити прогноз на собаку, що не прибіжить до фінішу 1-ою.

– не вихід до двійки лідерів – необхідно зробити прогноз на дві собаки, які фінішують не 1-ою і не 2-ою.

– не вихід до трійки лідерів – необхідно зробити прогноз на трьох собак, які фінішують не 1-ою, не 2-ою і не 3-ою.

– 1-е місце – хтось із пари – необхідно вибрати пару собак і зробити прогноз на те, що одна з них займе 1-е місце.

– Номер переможця – необхідно вгадати, чи буде порядковий номер собаки, яка виграла забіг, більше або менше трьох.

– Номер переможця – парний/непарний – необхідно зробити прогноз під яким номером опиниться собака-переможець – парний (2, 4, 6) або непарний (1, 3, 5).

У віртуальному футболі:

– Кількість голів (тотал) – необхідно вгадати сумарну кількість забитих м’ячів у матчі.

– Точний рахунок матчу – необхідно вгадати точний рахунок, з яким завершиться матч.

– Більше/Менше 2,5 голів – потрібно зробити прогноз на те, що сумарна кількість голів буде більше або менше 2,5.

– Фора – необхідно визначити результат матчу з врахуванням запропонованої фори.

3.1.12.  Правила ігрових варіантів у віртуальному покері. Віртуальний покер дозволяє цілодобово реєструвати ігрові варіанти на результати гри віртуальних гравців за столами для гри в покер.

У віртуальному покері гра проводиться з відкритими картами учасників, при цьому з кожним наступним раундом і відкриттям нової карти ймовірності перемоги гравців та відповідно й коефіцієнти на їх перемогу в грі змінюються. Зміна відбувається випадковим чином. Переможець кожної гри визначається відповідно до загальноприйнятих правил.

Приймаються наступні види ставок:

– Перемога – необхідно зробити прогноз учасника події/команди, які стануть переможцями.

– 1-е або 2-е місце – потрібно спрогнозувати учасника події, який займе 1-е або 2-е місце.

– трійка лідерів  – необхідно визначити учасника події, який займе 1-е, 2-е чи 3-є місце.

3.1.13. Гравець може зареєструвати обрані ним ігрові варіанти, повідомивши  розповсюджувачу необхідну інформацію (в усній або письмовій формі) – обраний ним ігровий варіант та інші параметри події, який вводить її до Лотерейної системи за допомогою клавіатури спеціального обладнання.

3.1.14. Для реєстрації ігрового варіанту  через мережу Інтернет, гравець повинен відвідати відповідну Інтернет сторінку Оператора та/або Інтернет сторінку Лотереї, через які здійснюється розповсюдження Лотереї, обрати ігровий варіант та сплатити участь в Лотереї з використанням власного ігрового рахунку. При цьому всі ігрові білети гравця відображаються в його віртуальному (електронному) рахунку (кабінеті). Відвідати відповідну Інтернет сторінку можливо з комп’ютера або іншого пристрою (обладнання), яке має доступ до мережі Інтернет.

3.1.15. Для реєстрації ігрових варіантів з використанням терміналу самообслуговування, через які здійснюється розповсюдження Лотереї за угодою з розповсюджувачем, гравець повинен відкрити відповідний розділ Лотереї в терміналі самообслуговування, ввести обрані ним ігрові варіанти та інші параметри гри та сплатити участь в Лотереї.

Термінал самообслуговування – електронний прилад, який дозволяє в автономному режимі здійснювати електронні трансакції з прийому платежів за товари та послуги та є засобом реєстрації ігрових варіантів гравця в Лотерейній системі шляхом його передачі до комп’ютерного центру, а також може служити засобом отримання призу шляхом спрямування його на сплату послуг, можливість яких надає такий автомат самообслуговування.

3.1.16. Для реєстрації ігрового варіанту  через мережу мобільного зв’язку реєстрація ігрових варіантів здійснюється шляхом передачі SMS-повідомлення на номери, що визначаються Оператором, з обраним гравцем ігровим варіантом та іншими параметрами гри в тому форматі, який розроблений та вказаний Оператором.

3.1.17. Підтвердженням реєстрації ігрових варіантів гравця є ігровий білет, який за командою електронної системи надсилається гравцю, роздруковується гравцем, розповсюджувачем або автоматом самообслуговування, або іншим чином доводиться до відома гравця (в залежності від засобів розповсюдження). За умов повного (або часткового) збігу ігрового варіанту з результатами розіграшу тиражу, він є підставою для отримання призу(-ів) Лотереї.

Ігровий білет – це зафіксовані на відповідному носії дані (інформація) про назву гри; дату та час реєстрації ігрових варіанту (-ів) в Лотерейній системі; ігровий варіант – номер та назву події, обрані гравцем результати події; загальну вартість ігрового білету гравця; номер білету, що його надала електронна система; та в залежності від засобів розповсюдження може міститися на паперову (макет лотерейного білету на паперовому носії наведений в Додатку №2 до цих Умов) або електронну носії.

Ігровий білет зберігається у гравця, який несе відповідальність за збереження його в непошкодженому стані.

В разі реєстрації ігрових варіантів з застосуванням мобільного зв’язку, гравець отримує зворотне повідомлення про здійснення реєстрації і номер лотерейного білету, який надала електронна система. Мобільний телефон гравця, з якого реєструвався ігровий варіант, разом з цим повідомленням та зазначеними вище даними лотерейного білету складають електронний лотерейний білет.

В разі реєстрації ігрової комбінації через мережу Інтернет (незалежно від засобу доступу до мережі), дані лотерейного білету відображаються на ігровому рахунку гравця. Відповідальність за збереження засобів доступу до ігрового рахунку (логін та пароль) несе гравець. Втрата паролю не є підставою для відміни ігрового варіанту. Погодженням гравця на такий спосіб участі в Лотереї є факт здійснення ним реєстрації ігрових варіантів через Інтернет.

3.1.18. Оператор відмовляє у реєстрації ігрових варіантів від осіб, які:

– не досягли 18-ти років,

-відмовились надати ідентифікуючі документи відповідно до чинного законодавства та цих Умов.

Відповідальність за надання недостовірної інформації та порушення даного пункту несе гравець в розмірі завданих гравцю та(або) Оператору витрат та інших збитків.

В разі порушення цього пункту, Оператор має право відмовити у виплаті призу та поверненні сплачених сум, а також має право анулювати зареєстровані ігрові варіанти. Оператор застосовує вказані заходи у будь-який час після того, як йому стало відомо про належність особи до вказаних у абзаці першому цього пункту категорій осіб.

Оператор має право відмовити гравцю у реєстрації його ігрового варіанту, якщо він у будь-який спосіб порушує дані Умови.

3.1.19. Гравець зобов’язаний реєструвати ігрові варіанти самостійно та від власного імені. Гравці мають право реєструвати ігрові варіанти тільки в якості окремих осіб, які не узгоджують свої дії між собою.

Не дозволяється реєстрація одним гравцем повторних ігрових варіантів на одні результати із тим же самим коефіцієнтом, а також на залежні результати.

Оператор має право визнати вказані ігрові варіанти недійсними навіть після оголошення офіційних результатів подій, якщо у Оператора буде інформація про те, що гравці діяли узгоджено (у змові) або як синдикат, якщо ігрові варіанти були зареєстровані одним гравцем або двома та більше гравцями, які узгоджували свої дії, на один результат події з із тим же самим коефіцієнтом, або на залежні результати події. Для встановлення вказаних фактів Оператор або розповсюджувач має право вимагати від гравців документи про персональні дані (паспорт або інший документ, ідентифікаційний код тощо).

Гравець не має права використовувати автоматичні програми реєстрації ігрових варіантів. В разі виявлення використання таких програм, Оператор має право заблокувати використання гравцем такого ігрового рахунку.

3.1.20. Оператор має право оголосити ігровий варіант недійсними при виникненні таких ситуацій:

– у випадку помилок, недбалих або умисних дій розповсюджувачів при прийомі ставки в Лотереї або дій інших осіб, що призвели до прийняття ставки в Лотерею на подію, яка відсутня в програмі тиражу або без оплати ігрового варіанту;

– у випадку наявності доказів нечесної спортивної боротьби;

– у випадку технічної помилки Оператора або розповсюджувача при введенні інформації про зроблений гравцем вибір ігрових варіантів;

– наявність технічної помилки, що призвела до некоректної реєстрації ігрового варіанту (наприклад, технічні неполадки серверу, програмний збій тощо),

– належність особи до вказаних у абзаці першому пункту 3.1.18 категорій осіб,

– при порушенні гравцем цих Умов проведення Лотереї.

Рішення про оголошення ігрового варіанту недійсним приймається керівником Оператора, наслідком чого є повернення відповідним гравцям внесених ними раніше сплат в Лотерею.

3.1.21. Дата і час, зазначені в лінії Програми тиражу, є датою і часом припинення прийому ставок на подію та не обов’язково збігаються з датою і часом фактичного початку події.

Ігрові варіанти в будь-якому разі повинні бути зареєстровані до фактичного початку події, за винятком ставок, що приймаються на події, які відбуваються в поточний момент («Наживо»).

Фактичний час початку події визначається на підставі офіційних документів та Інтернет-ресурсів, визначених цими Умовами та Оператором. Ігрові варіанти вважаються недійсними та сплачені кошти повертаються гравцеві, якщо з будь-яких причин ігровий варіант зареєстрований після фактичного початку перебігу події.

Компанія залишає за собою право приймати самостійне рішення відміняти ставки на матч, якщо немає офіційної інформаціїї про час початку матчу або про результат матчу. Якщо спортивна подія перенесена менш ніж на 25 годин від дати початку події, вказаної в лінії Програми тиражу, всі ставки на дану подію залишаються дійсними. У разі перенесення часу початку спортивної події більш ніж на 25 годин від дати початку, всі ставки підлягають анулюванню та поверненню, а з ігрових варіантів Експрес та Система виключаються (окрім випадків, обумовлених у відповідних розділах по окремим видам спорту). Відлік починається з моменту запланованого початку події, вказаної в лінії Програми тиражу.

Виняток із вищевказаного правила становлять:

– баскетбольні, хокейні, бейсбольні матчі північноамериканських ліг, анулювання та повернення ставок по яких відбувається якщо матч не відбувся і був перенесений більш, ніж на 10 годин від часу, вказаного в лінії;

– тенісні матчі, ставки на яких дійсні до закінчення турніру, в рамках якого вони проходять;

– змагання з легкої атлетики, лижному спорту, гірськолижному спорту, ставки на які дійсні, якщо подію перенесено менш ніж до кінця поточної дати в місці проведення змагання без змін місця проведення змагання.

– легка атлетика, водні види спорту, зимові види спорту (окрім хокею), у яких дійсними вважаються результати, оголошені на підставі офіційних протоколів після фактичного закінчення події.

3.2. ОПЛАТА СТАВКИ В ЛОТЕРЕЮ

3.2.1. Оплата ставки в Лотерею  є платою за реєстрацію Оператором ігрового варіанту (-ів), обраних гравцем. Сплата ігрового варіанта відбувається у гривні України.

Вартість ставки в Лотерею визначається гравцем самостійно та не може бути більше максимального розміру сплати участі у Лотереї, тиражу визначеного Оператором. Мінімальний розмір ставки в Лотерею (вартість одного ігрового варіанта), в тому числі для ігрових варіантів «Наживо», складає 5 (п’ять) гривень.

В разі реєстрації ігрового варіанту (-ів) з використанням ігрового рахунку гравця через мережу Інтернет,  мінімальний розмір ставки в Лотерею (вартість одного ігрового варіанта), в тому числі для ігрових варіантів “Наживо”, складає 1 (одну) гривню.

3.2.2. Оператор має право відмовити у прийнятті ставки у тому випадку, коли її прийняття може спричинити істотне перевищення призового фонду лотереї, що призведе до недоодержання державним бюджетом України грошових коштів.

При включенні гравцем до ігрового варіанту кілька змагань (ЕКСПРЕС), загальне співвідношення суми призу до внесеної гравцем ставки та сума виграшу на такий ігровий варіант не повинні перевищувати розмір (величину), що визначений (-а) Оператором. При перевищенні загальним співвідношенням суми призу до внесеної гравцем ставки або сумою виграшу зазначених в наказі оператора показників, вони округлюються вниз до розміру (величини), визначеного Оператором.

3.2.3. Оплата ставки в Лотерею може здійснюватися готівковими коштами, які сплачуються розповсюджувачу.

Оплата ставки через мережу Інтернет здійснюється із ігрового рахунку гравця.

Поповнення ігрового рахунку гравця здійснюється готівковими коштами, які сплачуються розповсюджувачу. Поповнення ігрового рахунку може здійснюватися за бажанням гравця  з використанням банківських платіжних карток та платіжних систем, що діють відповідно до чинного законодавства, які визначені розповсюджувачем або Оператором та прийнятні для гравця

Сплата участі в Лотереї за допомогою мобільного зв’язку може здійснюватися з коштів, що знаходяться на рахунку гравця з оплати послуг мобільного зв’язку.

3.2.4. Не дозволяється продаж прийняття ставок у кредит (із розстроченням платежу) або з наступною оплатою (крім оплати ставки кредитними або дебетовими картками чи за допомогою чекових книжок за наявності авторизації платежу). Оплата ставки через мережу Інтернет здійснюється тільки за наявності підтвердженого залишку внесених коштів на ігровому рахунку гравця.

3.2.5. Здійснення сплати участі у Лотереї є підтвердженням того, що гравцю виповнилось 18 років, він ознайомлений з цими Умовами, правилами гри, які розміщуються у місці розповсюдження Лотереї та згоден їх виконувати.

3.2.6. Гравець не має права відмовитись від зареєстрованого ігрового варіанту (зробленої ставки) після сплати участі в Лотереї. Гравець зобов’язаний перевірити, що параметри його ігрового варіанта відповідають його бажанню, перед здійсненням сплати участі у Лотерею.

3.2.7. У випадку виникнення розбіжностей у визначенні точного часу здійснення ставки між даними гравця та Оператора, точний час  визначається за даними, зафіксованими лотерейною системою Оператора.

3.3. ПРИЗОВИЙ ФОНД

3.3.1.  Загальна сума випуску Лотереї не лімітована.

На виплату призів у Лотереї спрямовується 50% (призовий фонд) сумарної вартості ігрових варіантів (прийнятих ставок), допущених до розіграшу.

Утворена вказаним чином сума грошей визначається як призовий фонд тиражу.

3.3.2. В межах призового фонду Лотереї формується резервний фонд, до якого включаються:

– сума нерозподілених призів;

– відрахування Оператора (згідно п.3.3.5. цих Умов).

Нерозподілені призи – це призи, які не були виграні (розподілені між гравцями) за наслідками розіграшу тиражу.

3.3.3. Суми призів, що залишаються незапитаними з будь-яких причин переможцями Лотереї спрямовуються до залишкового фонду.

Незапитані призи – це призи, за якими гравці не звернулися протягом 30 днів, починаючи з наступного дня після проведення розіграшу тиражу, або які не отримали протягом 30 днів, або протягом 90 днів для призів понад 100 000 гривень, починаючи з дня звернення гравця за отриманням призу.

3.3.4. Резервний фонд та Залишковий фонд Лотереї використовується виключно на:

– покриття різниці між сумою виграшів відповідного тиражу та сумою призового фонду тиражу у випадку недостатності коштів призового фонду для виплати призів;

– виплату призів по визнаним Оператором претензіям гравців;

– проведення додаткових розіграшів в межах Лотереї;

– на покриття витрат Оператора згідно п.3.3.5. цих Умов.

3.3.5. В разі недостатності коштів призового фонду тиражу на виплату призів, Оператор покриває різницю шляхом здійснення виплати призів за рахунок власних коштів. При цьому, внесена Оператором сума коштів підлягає майбутньому відшкодуванню ним за рахунок резервного фонду Лотереї.

3.3.6. У випадку, якщо сума призів, що підлягає виплаті гравцям за результатами проведення тиражу, є меншою за сформований Оператором розмір призового фонду тиражу, різниця відраховується до резервного фонду Лотереї.

3.3.7. При закінченні проведення Лотереї, або в разі її дострокового припинення, залишок коштів призового фонду підлягає обов’язковому гарантованому розігруванню в повному обсязі під час проведення розіграшу останнього тиражу.

Дату проведення  розіграшу залишку коштів призового фонду (останнього тиражу) Оператор визначає самостійно і сповіщає про це в засобах масової інформації та/або на своєму офіційному сайті не пізніше, ніж за тиждень до проведення розіграшу останнього тиражу.

3.4. РОЗІГРАШ ТИРАЖІВ

3.4.1. Розіграш тиражу – це процедура визначення переможців Лотереї відповідно до результатів змагань, що розпочинається одночасно з початком зустрічі першої пари команд або  учасників події, включених до Програми тиражу, та закінчується одночасно з моментом закінчення останнього змагання (наприклад, фінальним свистком головного арбітра (судді) останньої зустрічі команд або спортсменів), що включена до Програми тиражу.

Термін проведення розіграшу тиражу визначається програмою тиражу. Періодичність проведення розіграшів тиражів визначається періодичністю проведення спортивних подій, які включаються Оператором до програм тиражів. Місце проведення розіграшу тиражу визначається місцями проведення зустрічей команд, спортсменів включених до відповідного ігрового варіанту.

3.4.2. Програма тиражу Лотереї – перелік різних видів професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), на які Оператором приймається реєстрація ігрових варіантів, із запропонованим для кожної події ігровими варіантами (видами результатів події в Лотереї) та відповідними коефіцієнтами (співвідношенням суми призу до внесеної гравцем сплати участі в Лотереї).

Інформація у Програмі тиражу надається у вигляді лінії, яка містить числовий код змагання, дату та час початку змагання, назву змагання (може зазначатися скорочено або у вигляді абревіатури), учасники, підсумки події (наприклад П1, Х, П2,1Х, 12, 2Х, Ф1, Ф2, Тот та інші відповідно до пунктів 3.1.6, 3.1.7 цих Умов) та коефіціенти, що встановлені на результат подій. Коефіціенти наводяться біля кожного результату події, на яку приймається ставка. Лінія може містити іншу додаткову інформацію щодо змагання. Види професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), які можуть бути включені Оператором до програми тиражу, не обмежуються.

Коефіцієнт призу – це число, на яке помножується сума ставки гравця під час визначення суми призу.

Програма тиражу постійно оприлюднюється та оновлюється на офіційному сайті Лотереї або розповсюджувача, та обов’язково розміщується у точках розповсюдження Лотереї. Розповсюджувачі надають інформацію щодо Програм тиражів, умов реєстрації ігрових варіантів та про зміни до Програм.

Програма тиражу може змінюватись та оновлюватись Оператором до моменту закінчення реєстрації ігрових варіантів на поточний тираж в залежності від перебігу подій, включених в програму. Умови зареєстрованих ігрових варіантів (зроблених ставок) до внесення змін до Програми тиражу зберігають свою чинність. Реєстрація ігрових варіантів після внесення змін до Програми тиражу здійснюється відповідно до змінених умов.

Дата та час подій, що зазначаються в Програмі тиражу носять  інформаційний характер та можуть бути змінені організатором.  Дата та час подій, зазначені в Програмі, є підставою для визначення граничного строку для реєстрації ігрових варіантів. При визначенні результатів подій до уваги беруться фактичний час початку та завершення спортивної події. Помилково вказані дата або час проведення події не є підставою для анулювання та повернення ставок.

Інформація, що вказується в назві та додаткова інформація до певного виду спорту, має допоміжний характер. Можливі помилки в такій інформації не є підставою для анулювання та повернення ставок.

Оператор не несе відповідальність за точність перекладу з іноземної мови, в тому числі  імен та прізвищ учасників змагань, найменувань команд, назв міст, де будуть відбуватися змагання, тощо.

3.4.3. В Програмі тиражу учасники змагання-господарі (приймаючі учасники) розташовані на 1-му місці (позначаються числом «1»), а учасники змагання-гості (виїзні учасники) розташовані на 2-му місці (позначаються числом «2»). У матчах команд північноамериканських змагань з баскетболу, бейсболу, хокею та американського футболу команда, яка вказана першою в парі, що змагається, вважається командою гостей, а команда, яка вказана другою - командою господарів. Вся інформація, наведена в "шапці", що стосується певного виду спорту, несе допоміжний характер. Можливі помилки в даній інформації не є підставою для повернення ставок. У випадках коли розподіл учасників змагання на господарів та гостей є неприйнятним (теніс, бадмінтон, авто-мото спорту, боксу тощо), в тому числі якщо турнір відбувається в одному місті (або країні під час міжнародних змагань), подія є фіналом якого-небудь змагання та складається із одного змагання (зустрічі), змагання відбувається у нейтральному місці (полі), то нумерація учасників змагання є умовною, а дані про місце зустрічі носять інформаційний характер.

3.4.4. В разі перенесення події на нейтральне поле, всі ігрові варіанти зберігають силу. Факт перенесення матчу визначається остаточним протоколом матчу на офіційному сайті організатора турніру. В разі перенесення події на поле учасника змагання-суперника, коефіцієнти призів за ігровими варіантами вважаються рівними «1». Якщо міжнародна подія перенесена в іншу країну, коефіцієнти виграшів за ігровими варіантами на дану подію та на пов’язані події (наприклад, вихід до наступного раунду) вважаються рівними «1». Якщо для події поняття «господарі» та «гості» є незастосовними, то при зміні місця проведення події всі ігрові варіанти залишаються дійсними. У випадку змагання учасників з одного міста, при будь-якому перенесенні змагання на інше поле, ігрові варіанти залишаються дійсними.

3.4.5. Оператор має право виправляти явні (недвозначні) помилки в Програмі тиражу (навіть після завершення перебігу події), які можуть виникнути під час вводу інформації про коефіцієнти на результат події, варіанти результатів подій (фори, тотали, назви подій, учасників тощо), та оголошувати відповідні ігрові варіанти (зроблені ставки) недійсними. В такому разі виплата призів відбувається із коефіцієнтом, що дорівнює «1».

Оператор завжди оголошує ігрові варіанти (зроблені ставки) недійсними в наступних випадках:

– під час пропуску дрібного розподільника (наприклад, замість 1,85 в лінії відображається 185) або зміщення розряду (наприклад замість 1,85 в лінії відображається 18,5) внаслідок помилки під час вводу,

– відображене в лінії значення тоталу, є меншим ніж поточний результат (наприклад, за рахунку 2:0 в лінії відображений тотал 1,5),

– дзеркальні помилки» – коли коефіцієнти на гравців відображаються в діаметрально протилежному порядку; у такому разі фаворит матчу (у тому числі поточний фаворит події в режимі «Наживо») відображається з коефіцієнтом, що перевищує коефіцієнт аутсайдера цієї події. Приклад: замість 1,2 – 4 відображається 4 – 1,2,

– помилки запису – у випадку якщо усі коефіцієнти вказано вірно, проте команди записані в невірному порядку (окремий випадок “дзеркальної помилки”).

Право визначати, чи була допущена в певному конкретному випадку очевидна або технічна помилка, чи ні, належить виключно Оператору.

3.4.6. У випадках, якщо в лінії не вказані специфічні деталі команди, такі як особлива вікова група (наприклад, до 18 років/до 21 року/молодіжні склади), стать (жінки), або статус команди (резерв), що призводить до зазначення іншої команди в лінії замість заявленої, всі ставки на такий матч підлягають поверненню. В інших випадках, таких як вказівки неповної назви, можливих граматичних помилок в лінії – всі ставки залишаються в силі. Якщо в лінії не вказана стать команд, вважається, що стать команд – чоловіча. У випадку матчу за участю жіночих команд, про цей факт обов’язково вказується в лінії, в іншому випадку, ставки на даний матч підлягають поверненню.

3.4.7. Якщо в назві матчу один або декілька учасників вказані в Лінії невірно (за винятком помилок у перекладі, тобто якщо вказана інша команда/гравець заявленого турніру замість необхідної), всі ставки на таку подію визнаються недійсним і по них проводиться виплата призів з коефіцієнтом «1». Оператор має право визначати приналежність подій до даної категорії.

3.4.8.  Визначення результатів змагань для розрахунку призів здійснюється тільки на підставі спортивних факторів відповідно до правил проведення відповідних видів спорту з врахуванням цих Умов.

Розрахунок призів здійснюється після фактичного закінчення події протягом наступних часових проміжків:

– Для ігрових варіантів – відразу після отримання інформації з офіційних джерел, але не пізніше 3-х днів з моменту закінчення спортивної чи іншої події;

– Для ігрових варіантів в режимі «Наживо» – протягом 20-ти хвилин з моменту закінчення матчу, при виникненні форс-мажорних обставин – не пізніше 3-х годин з моменту закінчення спортивної чи іншої події.

3.4.9. Результати змагань встановлюються на підставі офіційних джерел (що використовуються при складанні Програми тиражу) та вносяться до Протоколу результатів тиражу, який затверджується керівництвом Оператора. Результати доводяться до гравців шляхом розміщення на точках розповсюдження та на офіційному Інтернет-сайті Оператора та/або Інтернет сайті Лотереї.

3.4.10. Інформацію про результати змагань Оператор отримує з офіційних джерел, а саме: офіційних сайтів спортивних клубів, федерацій та інших спортивних організацій, інформаційної мережі “Інтернет”, а також  спеціалізованих футбольних та інших спортивних друкованих засобів масової інформації. В будь-якому разі інформація повинна бути взята не менше, ніж з двох офіційних джерел. Джерела отримання інформації Оператором включають (але не обмежуються) наступні:

Американський футбол www.nfl.com

Баскетбол. Міжнародні турніри http://www.fiba.com

Баскетбол. Євроліга УЛЄБ http://www.euroleague.net

Баскетбол. Єврокубок http://eurocupbasketball.com

Баскетбол. Балтійська ліга. Чоловіки http://www.bbl.net

Баскетбол.  Ліга ВТБ http://www.vtb-league.com

Баскетбол. NBA http://www.nba.com

Баскетбол. WNBA http://www.wnba.com

Баскетбол. NCAA http://www.ncaa.com

Баскетбол. Чемпіонат Австралії. NBL http://www.nbl.com.au

Баскетбол. Чемпіонат Австрії http://www.oebl.at

Баскетбол. Чемпіонат Німеччини http://www.basketball-bundesliga.de

Баскетбол. Чемпіонат Греції http://www.esake.gr

Баскетбол. Чемпіонат Ізраїлю http://www.bsl.org.il

Баскетбол. Чемпіонат Іспанії http://www.acb.com

Баскетбол. Чемпионат Італії. Чоловіки http://www.legabasket.it

Баскетбол. Чемпіонат Нової Зеландії http://www.basketball.org.nz

Баскетбол. Чемпіонат Польщі http://www.plk.pl

Баскетбол. Чемпіонат Росії http://www.russiabasket.ru/

Баскетбол. Чемпіонат Турції http://www.tbl.org.tr

Баскетбол. Чемпіонат Філіпін http://www.pba.ph

Баскетбол. Чемпіонат Фінляндії http://koris.fi

Баскетбол. Чемпіонат Франції http://www.lnb.fr

Баскетбол. Чемпіонат Чехії http://www.cbf.cz

Баскетбол. Чемпіонат Південної Кореї. Чоловіки http://www.kbl.or.kr

Баскетбол. Чемпіонат Південної Кореї. Жінки http://www.wkbl.or.kr

Баскетбол. Чемпіонат Японії http://www.bj-league.com

Бейсбол. MLB http://www.mlb.com

Баскетбол. Українська суперліга http://fbu.ua/

Біатлон.  http://www.biathlonworld.com

Снукер.  http://www.worldsnooker.com/

Бокс. www.boxrec.com

Волейбол. Єврокубки http://www.cev.lu

Пляжний волейбол. http://www.fivb.com

Волейбол. Чемпіонат Австрії http://www.volleynet.at

Волейбол. Чемпіонат Болгарії http://www.bgvolleyball.com/results.php?group_id=1

Волейбол. Чемпіонат Німеччини http://www.volleyball-bundesliga.de

Волейбол. Чемпіонат Греції http://www.volleyball.gr

Волейбол. Чемпіонат Іспанії http://www.rfevb.com

Волейбол. Чемпіонат Італії. Чоловіки http://www.legavolley.it

Волейбол. Чемпіонат Італії. Жінки http://www.legavolleyfemminile.it

Волейбол. Чемпіонат Польщі. Чоловіки http://www.pls.pl

Волейбол. Чемпіонат Польщі. Жінки http://www.orlenliga.pl/

Волейбол. Чемпіонат Росії http://www.volley.ru

Волейбол. Чемпіонат Румунії http://www.frvolei.ro

Волейбол. Чемпіонат Сербії http://www.wienerliga.org

Волейбол. Чемпіонат Словаччини http://www.svf.sk

Волейбол. Чемпіонат Словенії http://www.odbojka.si

Волейбол. Чемпіонат Турції http://www.tvf.org.tr/index.php

Волейбол. Федерація волейболу України http://www.fvu.in.ua

Волейбол. Чемпіонат Франції http://lnv.fr

Волейбол. Федерація волейболу Чехії http://www.cvf.cz

Волейбол. Федерація волейболу Південної Кореї http://kovo.co.kr

Волейбол. Чемпіонат Японії http://www.vleague.or.jp

Гандбол. Турніри IHF http://www.ihf.info

Гандбол. Турніри EHF http://www.eurohandball.com

Гандбол. Європейська Ліга Чемпіонів http://championsleague.eurohandball.com

Гандбол. Чемпіонат Австрії http://www.hla.at/

Гандбол. Чемпіонат Угорщини http://handball.hu/

Гандбол. Чемпіонат Німеччини http://www.dkb-handball-bundesliga.de/de/

Гандбол. Чемпіонат Данії http://www.dhf.dk

Гандбол. Чемпіонат Іспанії http://www.asobal.es

Гандбол. Чемпіонат Норвегії http://www.handball.no

Гандбол. Чемпіонат Польщі http://www.zprp.pl

Гандбол. Федерація гандболу Росії http://www.rushandball.ru

Гандбол. Чемпіонат Румунії http://www.frh.ro

Гандбол. Чемпіонат Сербії http://www.rss.org.rs

Гандбол. Асоціація гандболу Словаччини http://www.slovakhandball.sk

Гандбол. Федерація гандболу Франції http://www.ff-handball.org

Гандбол. Федерація гандболу Чехії http://www.chf.cz

Гандбол. Чемпіонат Швеції http://www.svenskhandboll.se/

Легка атлетика http://www.iaaf.org

Теніс. Турнирі серії ATP і Челенджер http://www.atpworldtour.com

Теніс.  Турніри серії WTA http://www.wtatennis.com

Теніс.  Турніри серії ITF http://www.itftennis.com

Футбол. Матчі збірних http://www.fifa.com

Футбол. Ліга Чемпіонів УЄФА, Ліга Европи http://www.uefa.com

Футбол. Ліга Чемпіонів Азії http://www.the-afc.com

Футбол. Чемпіонат Англії https://www.premierleague.com

Футбол. Чемпіонат Австралії http://www.a-league.com.au

Футбол. Чемпіонат Австралії. VPL лига http://www.footballfedvic.com.au

Футбол. Чемпіонат Австрії http://www.bundesliga.at

Футбол. Чемпіонат Аргентини http://www.afa.org.ar

Футбол. Чемпіонат Беларусі http://football.by

Футбол. Чемпіонат Бельгії http://www.sport.be/fr/jupilerproleague/

Футбол. ЧемпіонатБельгії, 2-й дивізіон https://www.voetbalkrant.com/nl/competities/1e-klasse-b/wedstrijden

Футбол. Чемпіонат Болгарії http://www.bfunion.bg/

 

Футбол. Чемпіонат Бразилії http://www.cbf.com.br/

Футбол. Чемпіонат Німеччини http://www.kicker.de http://www.bundesliga.de

Футбол. Чемпіонат Нідерландів http://www.knvb.nl

Футбол. Чемпіонат Греції http://www.superleaguegreece.net/el

Футбол. Чемпіонат Данії http://www.dbu.dk

Футбол. Чемпіонат Єгипту http://www.efa.com.eg

Футбол. Чемпіонат Ізраїлю http://www.one.co.il

Футбол. Чемпіонат Ізраїлю, 2-й дивизион http://eng.football.org.il

Футбол. Чемпіонат Індії http://www.the-aiff.com

Футбол. Чемпіонат Ірландії http://www.sseairtricityleague.ie/

Футбол. Чемпіонат Ісландії http://www.ksi.is

Футбол. Чемпіонат Іспанії http://www.laliga.es/       http://www.marca.com

Футбол. Чемпіонат Італії http://www.legaseriea.it

Футбол. Чемпіонат Китаю http://sports.sina.com.cn/csl

Футбол. Чемпіонат Латвії http://www.lff.lv

Футбол. Чемпіонат Литви http://www.futbolas.lt

Футбол. Чемпіонат Мексики http://www.femexfut.org.mx

Футбол. Чемпіонат Польщі http://www.ekstraklasa.org

Футбол. Чемпіонат Португалії http://www.maisfutebol.iol.pt

Футбол. Чемпіонат Росії, Прем’єр - ліга http://www.rfpl.org

Футбол. Чемпіонат Росії, 1-й дивізіон, http://www.onedivision.ru

Футбол. Чемпіонат Росії, Молодіжна першість http://www.rfpl.org/

Футбол. Чемпіонат Північної Ірландії http://nifootballleague.com/

Футбол. Чемпіонат Сингапуру http://www.sleague.com

Футбол. Чемпіонат США (MLS) http://www.mlssoccer.com

Футбол. Чемпіонат України http://www.fpl.ua

Футбол. Чемпіонат Украіни 1 ліга http://pfl.ua/

Футбол. Чемпіонат Уэльсу http://www.welshpremier.com

Футбол. Чемпіонат Фінляндії http://www.veikkausliiga.com

Футбол. Чемпіонат Франції http://www.ligue1.com/

Футбол. Чемпіонат Швейцарії http://www.football.ch

Футбол. Чемпіонат Швеції http://www.svenskfotboll.se

Футбол. Чемпіонат Шотландії http://spfl.co.uk/premiership

Футбол. Чемпіонат Естонії http://www.jalgpall.ee

Футбол. Чемпіонат Південної Кореї (K-League) http://www.kleague.com

Футбол. Чемпіонат Японії http://www.j-league.or.jp

Міні футбол. Чемпіонат Росії http://www.amfr.ru

Хокей. Матчі збірних http://www.iihf.com

Хокей. КХЛ http://www.khl.ru

Хокей. NHL http://www.nhl.com

Хокей. AHL http://www.theahl.com

Хокей. Чемпіонат Австрії http://www.erstebankliga.at

Хокей. Чемпіонат Беларусі http://www.hockey.by

Хокей. Чемпіонат Німеччини http://www.del.org

Хокей. Чемпіонат Данії http://www.ishockey.dk

Хокей. Чемпіонат Італії http://www.hockeyghiaccio.net

Хокей. Чемпіонат Норвегії http://www.hockey.no

Хокей. Чемпіонат Словаччини http://www.hockeyslovakia.sk

Хокей. Чемпіонат Фінляндії http://www.sm-liiga.fi

Хокей. Чемпіонат Франції http://www.hockeyfrance.com

Хокей. Чемпіонат Чехії http://www.hokej.cz

Хокей. Чемпіонат Швейцарії http://www.sehv.ch

Хокей. Чемпіонат Швеції http://www.shl.se

Хокей  з м’ячем. Чемпіонат Росії http://www.rusbandy.ru

Хокей  з м’ячем. Чемпіонат Швеції http://www.svenskbandy.se

Шахи http://www.fide.com

3.4.11. Дійсними (фактичними) вважаються результати, оголошені на підставі офіційних протоколів та інших офіційних джерел інформації безпосередньо після завершення події. Підставою для визначення результатів події є джерело інформації, визначене Оператором Лотереї.

Оператор вживає всі можливі заходи, щоб отримати інформацію з офіційних джерел (в ході події або після її закінчення). Якщо з якихось причин ця інформація недоступна або є очевидні помилки в інформації, що містяться в офіційних джерелах, розрахунок ставки може бути зроблений на підставі інших відкритих альтернативних джерел. У виняткових випадках Оператор залишає за собою право використовувати відеоперегляд для встановлення істинного результату. Оператор не несе відповідальність за достовірність, повноту та своєчасність надання інформації офіційними джерелами інформації.

3.4.12. При зміні формату спортивного змагання (матчу, тайму тощо) виплата призів здійснюється тільки за ігровими варіантами на події, що фактично відбулися такі, як П1, П2, нічия, 1Х, Х2, 12 тощо. За іншими ігровими варіантами здійснюється виплата призів з коефіцієнтом виграшу «1». У такому разі Оператор повідомляє гравців про прийом ставок на подію зі зміненим Форматом за допомогою розміщення відповідної інформації на сайті Лотереї та в пунктах розповсюдження. Наприклад: в 4-х і 5-х матчах Кубку Девіса Формат 5-ти сетового матчу може бути змінений на 3-х сетовий Формат.

3.4.13. Якщо це не суперечить спеціальним правилам щодо окремих видів спорту, результатом матчу визнається результат, оголошений в день проведення матчу. Будь-які можливі зміни в протоколі змагання, обумовлені переглядом результатів події керівними органами та дисциплінарними покараннями команд, до уваги не беруться, а в силі залишаються початкові результати розрахунку ставок.

У випадку порушення спортивних принципів та організації «договірного» матчу, Оператор має право призупинити виплату призів по даній події або анулювати ставки на цей матч. Аналогічно для довгострокових ігрових варіантів: всі зміни в розстановці учасників, що відбулися пізніше, ніж через 25 годин після офіційного завершення спортивної події, до уваги не приймаються.

3.4.14. Претензії учасників Лотереї щодо визначення результатів події приймаються до розгляду протягом 3 днів з моменту завершення події та вирішуються з використанням документальних підтверджень організації, що проводить змагання. У спірних ситуаціях, які не мають прецеденту, остаточне рішення приймається Оператором Лотереї.

3.4.15 Проблеми зв'язку або інші технічні несправності, що виникли в комунікаціях клієнта, не є причиною для відміни ставки, якщо вона зареєстрована на сервері Базабет.

3.4.16 У разі скасування або зміни результату матчу (протест, допінг тощо) для розрахунку і оплати  зараховується первинний (фактичний) результат.

3.4.17 Оператор  залишає за собою право анулювати ставку, як виграшну, так і програну,  у випадку, коли є підстави припускати, що ставка була зроблена після того, як став відомий результат події, або після того, як обраний гравець/команда отримала суттєву перевагу (наприклад, перевага в рахунку, заміна або вилучення гравця і т.д.). З ігрових варіантів Експрес та Система подія виключається.

 

3.5. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВИПЛАТА ПРИЗІВ

3.5.1. Переможцями у Лотереї визнаються ті гравці, що вгадали результати випадкових подій у різних видах професійних та/або аматорських змагань (реальних та/або віртуальних), що включені до оприлюдненої Програми тиражу Лотереї.

Ігровий варіант вважається виграшним, якщо передбачені в ньому результати випадкових подій у різних видах змагань, включених до Програми тиражу, збігаються із фактичними результатами змагань. Повний (або частковий) збіг ігрового варіанту з результатами розіграшу тиражу надає гравцеві право на отримання призу(-ів)  Лотереї, передбаченого за такий збіг відповідно до встановленого Оператором в Програмі тиражу коефіцієнту.

3.5.2. Якщо подія відбувається раніше терміну, вказаного в Програмі тиражу, результат вважається дійсним, а призи по ігровим варіантам підлягають розрахунку та виплаті, якщо вони зареєстровані до фактичного початку події.

3.5.3. Якщо результат спортивної події, що завершилася, було скасовано або переглянуто організаторами змагань, і опубліковано в офіційних документах, незалежно від причин та заявлених пізніше в даних Правилах Лотереї термінів, то таке скасування до уваги не приймається, а виплата виграшу здійснюється за наслідками спортивної події, що відбулася. Якщо в протоколах офіційних сайтів виявлені розбіжності, які спричинили спірні питання, в таких випадках пріоритетними є відео архіви. Якщо спортивна подія призупинена і не завершена впродовж 25 годин від часу її початку, ставки на даний матч підлягають анулюванню, а з ігрових варіантів Експрес та Система виключаються. Результати, які однозначно визначені на момент зупинки матчу (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол та час, коли він був забитий тощо), приймаються для розрахунку ігрових варіантів (винятки становлять деякі умови укладення парі певних спортивних змагань. Детальніше в розділі Правила: Види спорту).

3.5.4. Якщо результат завершеної події в наслідок, якої-небудь з причин (дискваліфікація команди або гравців, суддівство, умови проведення тощо), анульований чи змінений, розрахунок ставок провадиться на підставі первинного (фактичного) результату.

3.5.5. Якщо переможцем змагання оголошений більш ніж один учасник або команда, виграш за ставками на цих учасників діляться на кількість переможців, але не можуть бути меншими, ніж 1 (один). Наприклад, якщо в одного учасника коефіцієнт на перемогу в турнірі дорівнює 1.6, а в іншого – 3.4, і вони обидва оголошені переможцями, то коефіцієнт виграшу по ставках на перемогу першого складе 1.3, а на перемогу другого – 2.2, що розраховується наступним чином:

– коефіцієнт на перемогу першого учасника: 1.3 = 1 + (1.6 – 1) / 2

– коефіцієнт на перемогу другого учасника: 2.2 = 1 + (3.4 – 1) / 2.

3.5.6. Призи виплачуються кожному гравцеві, який має право на їх отримання згідно цих Умов. Розмір призу визначається шляхом множення суми ставки в Лотерею на відповідний коефіцієнт з урахуванням її умов.

Приз гравця на окремий ігровий варіант дорівнює добутку суми ставки в Лотерею на зареєстрований у ігровому білеті гравця коефіцієнт. При цьому, сума сплати участі в Лотереї додатково до суми призу гравцю не сплачується.

3.5.7. Приз на ігровий варіант зі ставкою «ЕКСПРЕС» дорівнює добутку суми ставки в Лотерею (на відповідний ігровий варіант) на добуток зареєстрованого у ігровому білеті коефіцієнтів усіх подій. Програш по результату однієї події означає програш усього ігрового варіанту.

3.5.8. Сума призу на ігровий варіант із ставкою «СИСТЕМА» дорівнює сумі призів по ігрових варіантах експресів, що входять в систему. Виграшними вважаються ігрові варіанти, в яких відсутні події з не вгаданими результатами.

Приклад:

Система 2/3, сума ставки 300 у.о., де:

2 – кількість подій в одному варіанті (експресі);

3 – загальна кількість варіантів (експресів) в системі.

Сума ставки ділиться на кількість ігрових варіантів, тобто 300/3 = 100 у.о., де 100 у.о. – сума ставки на одну подію (експрес) в системі.

Комбінація системи 2/3 виглядає так:

1*2 = Коеф.1 * Коеф.2 * 100 у.о. = сума 1 варіанту;

1*3 = Коеф.1 * Коеф.2 * 100 у.о. = сума 2 варіанту;

2*3 = Коеф.2 * Коеф.3 * 100 у.о. = сума 3 варіанту.

Сума всіх виграних подій складає загальний виграш системи.

Якщо програє одна подія, то виграшним залишається варіант, в якому данна (програшна) подія відсутня.

3.5.9. Мінімальний приз на один ігровий варіант гарантується в розмірі ставки в Лотерею. Максимальний розмір призу на одну сплату участі в Лотереї (ігровий варіант) не може перевищувати 500 000 грн. Сумарний розмір призів, що може одержати гравець від участі в Лотереї, не обмежується.

3.5.10. Гравець може звернутися за отриманням призу протягом 30 днів, починаючи з наступного дня після проведення розіграшу тиражу. Після закінчення вказаного строку вимоги гравців щодо отримання призу не приймаються, а виграшні ігрові білети вважаються недійсними. Граничний строк виплати призів Лотереї понад 100 000 (сто тисяч) грн. не може перевищувати 90 днів, починаючи з дня звернення гравця за отриманням призу. Для менших призів цей строк не може перевищувати 30 днів, починаючи з дня звернення гравця за отриманням призу.

В разі закінчення проведення Лотереї,  гравець може звернутися за отриманням призу протягом 10 днів починаючи з наступного дня після проведення розіграшу останнього тиражу. Граничний строк виплати призів Лотереї в разі закінчення її проведення не може перевищувати 10 днів, починаючи з дня звернення гравця за отриманням призу, та спливає у день закінчення строку дії Ліцензії.

3.5.11. Виплата призів здійснюється розповсюджувачами на підставі та у відповідності до укладених з ними Угод та Оператором.

3.5.12. Виплата призів здійснюється на підставі ігрових білетів. Ігрові білети перевіряються представниками розповсюджувача, який виплачує виграш, з врахуванням положень пункту 3.1.17. Під час виплати призів на ігровий рахунок гравця, лотерейні білети перевіряються в автоматичному режимі Лотерейною системою.

При сплаті призу лотерейний білет на паперовому носії передається гравцем розповсюджувачу або представнику Оператора в обмін на приз.

Ігрові білети перевіряються за допомогою комп’ютерного обладнання шляхом вводу даних, що містяться в ігровому білеті, за допомогою клавіатури.

3.5.13. Під час виплати призу представники розповсюджувача та (або) Оператора мають право вимагати від гравця пред’явлення паспорта, що містить належним чином вклеєну фотокартку гравця.

3.5.14. Оператор проводить експертизу ігрових білетів, що пред’являються до оплати, якщо такі ігрові білети викликають у Оператора (розповсюджувача) сумніви в їх оригінальності. Сутність експертизи чека ігрового білету гравця полягає у підтвердженні або спростуванні його виграшності шляхом звірки номеру виграшного ігрового білету з номером білету що зберігається в Лотерейній системі, перевірки додержання гравцем граничних строків пред’явлення виграшних ігрових білетів тощо.

Порядок прийняття виграшного білета від гравця для проведення експертизи визначається Оператором. Гравець при передачі ігрового білету на експертизу отримує квитанцію, яка підтверджує його право на пред’явлений до експертизи ігровий білет.

3.5.15. Призи сплачуються виключно в національній валюті. Призи можуть сплачуватися як в готівковій, так і в безготівковій формах за запитом гравця. Під час виплати призу Оператор або розповсюджувач (в залежності від того хто проводить виплату призу) діє в якості податкового агента платника податку з податку з доходів фізичних осіб та утримує вказаний податок за рахунок призу в порядку та за ставками, визначеними чинним законодавством України.

Виплата призів в залежності від засобів розповсюдження може відбуватися наступними способами:

1) готівковими коштами,

2) шляхом спрямування суми призу на поповнення рахунку мобільного телефону або ігрового рахунку, з якого ігровий варіант було сплачено,

3) шляхом зарахування на власні рахунки, які вкаже гравець,

4) за допомогою автоматів самообслуговування,

5) іншими способами, що не суперечать чинному законодавству.

За бажанням гравця та за наявності технічної можливості виплата призів за ігровими варіантами, які зареєстровані в Лотерейній системі через мережу Інтернет  можуть перераховуватись (виплачуватись) на банківський рахунок гравця або на рахунок гравця в електронній платіжній системі, що діє відповідно до чинного законодавства. Перерахування виграшу на банківський рахунок або на рахунок в електронній платіжній системі – власника виграшного ігрового білету здійснюється за рахунок останнього, тобто за рахунок суми виграшу (призу).

В разі існування декількох варіантів виплати призу в залежності від засобу розповсюдження Лотереї, вибір конкретного варіанту виплати призу належить гравцю.

3.5.16. У випадку, якщо переможець хоче підтвердити джерело отриманих ним доходів, на його добровільний запит видається довідка за встановленою Оператором формою.

3.5.17 Компанія оголошує дійсні результати на підставі офіційних протоколів та інших джерел інформації після завершення події (офіційні сайти ліг, сайти команд, відео архіви тощо).

У разі виникнення спірних ситуацій, розбіжності результатів, розміщених різними джерелами, їх очевидних помилках, остаточне рішення про визначення результатів для розрахунку ставок Базабет приймає самостійно.