Правила ставок

  1. ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ ІГРОВИХ ВАРІАНТІВ ЛОТЕРЕЇ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВИДУ СПОРТИВНОГО ЗМАГАННЯ

Цей розділ Умов випуску та проведення державної тиражної грошової лотереї тото «БАЗАБЕТ» (далі в тексті – Умови) визначає особливості прогнозів результатів подій, на які реєструються ігрові варіанти Оператором, а також особливості реєстрації ігрових варіантів та визначення їх виграшності в залежності від специфіки окремих видів професійних та/або аматорських змагань.

Американський футбол

Овертайм враховується при розрахунку всіх варіантів, за винятком варіантів «Перша половина/матч», «Різниця в очках» і «Результат четвертої чверті».

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, всі ставки підлягають поверненню, крім ставок, результат яких був однозначно визначений до моменту зупинки матчу.

У разі перенесення часу початку матчу більш ніж на 24 години всі ставки підлягають поверненню.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на американський футбол:

Переможець

Пропонується визначити результат матчу. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки «Перемога 1» або «Перемога 2», без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Перша половина/матч

Щоб виграти ставку, необхідно вгадати результат першої половини і матчу. Овертайм не враховується.

Ставки на чверть

Ставки пропонуються на переможця, переможця з форою або загальну кількість очок відповідної чверті матчу. Яка з команд лідирує в матчі після відповідної чверті, до уваги не береться. Овертайм не враховується.

Перший/останній автор тачдауну

Щоб виграти ставку, потрібно вгадати, відповідно, автора першого або останнього тачдауну в матчі. Щоб ставки вважалися дійсними, гравець повинен зіграти більше однієї секунди в матчі, інакше ставки анулюються.

Ставки на першу половину

Щоб виграти ставку, потрібно вгадати переможця першої половини матчу. Ставки анулюються, якщо матч був перерваний до закінчення другої чверті.

Перша/наступна результативна дія

Щоб виграти ставку, потрібно вгадати, якою буде перша/наступна результативна дія: тачдаун, гол в ворота або сейфті. Якщо матч був перерваний або завершений до здійснення тачдауну, голу в ворота або сейфті, то ставки будуть анульовані.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Автоспорт

Дані правила стосуються MotoGP, German DTM, WTTC, Superbike, Supersport, Trial і ін.

Місця гонщиків, а також розподіл очок команд визначаються за офіційним підсумковим протоколом, який публікується відразу після закінчення гонки. Наступні після гонки дискваліфікації гонщиків і зміни в протоколі в розрахунок не приймаються.

Переможець для всіх ставок на кваліфікацію визначається за офіційним часом кваліфікації, яке оголошує відповідна регулююча федерація зазначеного турніру.

Пілоти, які вийшли на розігрівочне коло, автоматично класифікуються як такі, що стартували в гонці.

Приймаються наступні види ставок на автомотоспорт:

Переможець гонки

Переможцем вважається гонщик, який зайняв перше місце в підсумковому протоколі гонки. Якщо вказаний гонщик не приймав участь у гонці, по ставках, зроблених на нього на дану позицію, проводиться повернення.

Топ-3

Необхідно визначити, хто з гонщиків увійде в топ-3 за підсумками гонки. Якщо вказаний гонщик не приймав участь в гонці, по ставках, зроблених на нього на дану позицію, проводиться повернення.

Переможець чемпіонату

Якщо вказаний гонщик не приймав участі ні в одній гонці даного чемпіонату, по ставках, зроблених на нього на дану позицію, проводиться повернення.

Топ-3 чемпіонату

Необхідно визначити, хто з гонщиків увійде в топ-3 за підсумками даного чемпіонату. Якщо вказаний гонщик не приймав участі ні в одній гонці даного чемпіонату, по ставках, зроблених на нього на дану позицію, проводиться повернення.

Переможець Кубка конструкторів

Необхідно визначити, яка з команд виграє в зазначеному сезоні Кубок конструкторів. Якщо будь-яка із зазначених команд дискваліфікована або припинила участь в чемпіонаті з яких-небудь причин, всі ставки на дану команду залишаються в силі, проте, якщо відмова від участі/дискваліфікація відбулися до початку сезону, по всіх ставках на дану команду по даній позиції відбувається повернення.

Хто вище

У запропонованих парах необхідно назвати гонщика, який виступить краще. При цьому найкращим вважається гонщик, який зайняв в підсумковому протоколі більш високе місце. Якщо обидва гонщики зійшли з дистанції, то кращим вважається той, хто проїхав більшу кількість кіл. Якщо обидва гонщики зійшли на одному колі, проводиться повернення ставок. Якщо один з гонщиків зійшов з дистанції, найкращим вважається гонщик, який закінчив гонку. Якщо гонщик проїхав більшу кількість кіл, але був дискваліфікований під час гонки, то найкращим вважається будь-який інший гонщик, який не був дискваліфікований. Якщо обидва гонщики були дискваліфіковані під час гонки, відбувається повернення ставки.

Хто з команд набере більше очок

Необхідно визначити, яка команда набере більше залікових очок. Якщо обидві команди не набрали жодного залікового очка, то кращою вважається команда, у якої сума місць, зайнята гонщиками, менше, ніж в іншої. Якщо хоча б один із гонщиків даної команди брав участь в гонці, всі ставки на дану позицію залишаються в силі. В іншому випадку за ставками на дану позицію відбувається повернення.

Зійде /не зійде

Необхідно визначити, зійде або не зійде конкретний гонщик з дистанції. При цьому гонщик, який зійшов з дистанції за кілька кіл до фінішу, але класифікований за підсумками гонки з відставанням в певну кількість кіл від лідера згідно з офіційним протоколом, вважається таким, що закінчив гонку повністю. Якщо вказаний гонщик не приймав участь в гонці, по ставках, зроблених на нього на дану позицію, відбувається повернення. Місця гонщиків визначаються за офіційним підсумковим протоколом, який публікується відразу після закінчення гонки. Дискваліфікації гонщиків і зміни в протоколі, що відбулися після гонки, не приймаються в розрахунок.

Найшвидше коло в гонці

Якщо вказаний гонщик не приймав участь у гонці, по ставках, зроблених на нього по даній позиції, відбувається повернення.

Хто з гонщиків набере більше очок в останніх гонках сезону

Якщо хоча б один з гонщиків не брав участі ні в одній із гонок в сезоні, за ставками на дану позицію відбувається повернення.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Австралійський футбол

Овертайм враховується при розрахунку всіх варіантів, за винятком варіантів «Перша половина/матч», «Різниця в очках» і «Результат четвертої чверті».

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, всі ставки підлягають поверненню, крім ставок, результат яких був однозначно визначений до моменту зупинки матчу.

У разі перенесення часу початку матчу більш ніж на 24 години всі ставки підлягають поверненню.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на австралійський футбол:

Переможець

Необхідно визначити переможця матчу. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки «Перемога 1» або «Перемога 2», без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори, відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Перша половина/матч

Щоб виграти ставку, необхідно вгадати результат першої половини і матчу. Овертайм НЕ враховується.

Ставки на чверть

Ставки пропонуються на переможця, переможця з форою або загальну кількість очок відповідної чверті матчу. Яка з команд лідирує в матчі після відповідної чверті, до уваги не береться. Овертайм НЕ враховується.

Ставки на першу половину

Щоб виграти ставку, потрібно вгадати переможця першої половини матчу. Ставки анулюються, якщо матч був перерваний до закінчення другої чверті.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Бейсбол

Якщо в один день зіграні два матчі за участю одних і тих же команд, а було запропоновано для гри тільки один, то результат зараховується по першій грі.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, то всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний цифрі «1».

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, то всі ставки на цей матч також отримують коефіцієнт виграшу, рівний цифрі «1». Якщо він буде завершений протягом 24 годин, всі ставки на нього залишаються в силі.

Якщо інше не обумовлено, розрахунок по всіх ставках проводиться на підставі офіційних результатів, включаючи всі додаткові інінги. Якщо в матчі можливий результат «Нічия», то в разі нічиєї ставки на перемогу підлягають поверненню (якщо в лінії не вказано коефіцієнт на нічию).

Всі ставки вважаються дійсними, якщо зіграно принаймні п’ять повних інінгів або 4,5 інінга, якщо господарі поля виграють в даний момент. Переможцем стає та команда, у якої більше пробіжок на момент останнього повного інінга (крім випадків, коли гра припинена в першій половині інінга і лідирує команда господарів; в подібних випадках переможцем стає команда господарів). Якщо матч перерваний раніше, ніж зазначено в даному пункті, по всіх ставках, крім тих, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки матчу, відбувається повернення. Якщо інше не обумовлено, то це правило застосовується для всіх видів ставок.

Виключення:

Ставки live

Матч повинен бути зіграний повністю для розрахунку ставок. Якщо матч перерваний, всі ставки на дану гру, за винятком ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки матчу, вважаються недійсними.

Більше/менше, більше/менше пробіжок+ударів+помилок, фора

Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки розраховуються виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані.

Гра «господарі — гості»

У грі беруть участь матчі одного ігрового дня і тільки матчі, зазначені в поточній лінії. Якщо хоча б в одному з матчів не зіграно 8,5-9 інінгів, за ставками по даній позиції відбувається повернення. Розрахунок ставки визначається як сума ранів, набраних господарями, проти суми ранів, набраних гостями (в разі нічиєї за ставками відбувається повернення).

Пропонуються наступні позиції для ставок на бейсбол:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються з урахуванням додаткових інінгів.

Більше/менше

Якщо в результаті матчу сумарна кількість набраних ранів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця. Ставки приймаються з урахуванням додаткових інінгів.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки фора 1 або фора 2, без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення. Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів ). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані.

Виключення: якщо гра завершується через великий відрив однієї з команд, всі ставки на дану позицію залишаються в силі. В разі рівного рахунку з урахуванням фори, відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку) .

Більше/менше ранів для визначеної команди

Необхідно визначити, чи буде число набраних даною командою ранів більше або менше визначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість набраних ранів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані.

Більше/менше пробіжок, ударів, помилок

Необхідно визначити, чи буде в матчі сума пробіжок, ударів і помилок, зроблених учасниками обох команд, більше або менше визначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість пробіжок + ударів + помилок рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Розрахунок відбувається на підставі офіційних протоколів регулюючих органів і федерацій відповідних турнірів. Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані.

Чи буде сума пробіжок, ударів, помилок парною або непарною

Необхідно визначити, чи буде в матчі сума пробіжок, ударів і помилок, зроблених учасниками обох команд, парною або непарною. Розрахунок відбувається на підставі офіційних протоколів регулюючих органів і федерацій відповідних турнірів. Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані. Якщо результатом є нуль, ставки розраховуються як парні.

Тотал парний/непарний

Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінга, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані. Якщо результатом є 0:0, всі ставки на дану позицію розраховуються як парні.

Яка команда першою зробить ран

Якщо результатом є 0:0, всі ставки на цей варіант підлягають поверненню.

Яка команда останньою зробить ран

Якщо результатом є 0:0, всі ставки на цей варіант підлягають поверненню.

Яка команда зробить наступний ран

Якщо наступної пробіжки в матчі не було (в тому числі в разі, якщо матч був перерваний), ставки на цей варіант підлягають поверненню. Якщо матч був перерваний після того, як відбулася наступна пробіжка, всі ставки на цей варіант залишаються в силі.

Перший інінг більше/менше 0,5

Для розрахунку ставки перший інінг в матчі повинен бути зіграний повністю.

Результат першого інінгу

Для розрахунку ставки перший інінг в матчі повинен бути зіграний повністю.

Тип першого хоум-рану в матчі

Необхідно визначити тип першого хоум-рану в матчі: чи буде це соло (один ран), два рани, три рани або Гренд-слем (чотири рани), або ж взагалі в матчі не буде хоум-ранів. Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінгу, якщо веде команда господарів).

Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані.

Коли буде здійснено більше пробіжок

Необхідно визначити, в якому періоді матчу буде здійснено більше пробіжок: в перших 4,5 інінгах (включаючи топ 5 інінгах), або в других 5 інінгах (після топа 5 інінгу (від боттом 5 інінгу включно до кінця гри)), або ж буде нічия. У разі екстра інінгів результат після топа 5 інінгу включає результат додаткових інінгів.

Команда, яка здійснила першу пробіжку, виграє матч

Можливі наступні результати: «Так» — ставка на даний результат є виграшною, якщо команда, яка здійснила першу пробіжку, виграє матч, «Ні» — ставка на даний результат є виграшною, якщо команда, яка здійснила першу пробіжку, програє матч. Якщо матч завершується внічию, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення. Якщо матч припиняється до завершення офіційного часу гри, офіційним буде вважатися результат після п’яти зіграних інінгів (або 4,5 інінгу, якщо попереду господарі). Переможцем визнається та команда, у якої більше пробіжок на момент останнього повного інінгу (крім випадків, коли гра припинена в першій половині інінгу і лідирує команда господарів; в подібних випадках переможцем стає команда господарів).

Результат першої подачі топа наступного інінгу: болл або будь-який інший результат

Необхідно визначити, чи буде результатом першої подачі болл або страйк, ран, хоум-ран, помилка і т.д. (які маються на увазі в результаті «Будь-який інший результат»).

Яка команда першою зробить три пробіжки

Ставки розраховуються виходячи з офіційного рахунку після 9 інінгів (8,5 інінгу, якщо веде команда господарів). Якщо для завершення гри будуть потрібні додаткові інінги, ставки будуть розраховуватися виходячи з підсумкового офіційного рахунку. Якщо гра буде завершена раніше, всі ставки будуть анульовані. Виняток: якщо до моменту зупинки матчу одна з команд зробила три пробіжки.

Гра «господарі — гості»

У грі беруть участь матчі одного ігрового дня. Якщо хоча б в одному з матчів не зіграно 8,5-9 інінгів за ставками, то відбувається повернення. Розрахунок ставки визначається як сума ранів, набраних господарями, проти суми ранів, набраних гостями (в разі нічиєї відбувається повернення при ставці на перемогу).

Чемпіони дивізіону

Якщо ігровий сезон скорочений з яких-небудь причин, всі ставки будуть розраховуватися на основі того, яку команду назве чемпіоном дивізіону відповідний керівний орган.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Баскетбол

Ставки на переможця матчу, в яких є опція «Нічия», пропонуються тільки на основний час, без урахування овертаймів.

Якщо матч перерваний менш ніж за п’ять хвилин до кінця, всі ставки на даний матч залишаються в силі. Якщо матч перерваний більш ніж за п’ять хвилин до кінця регламентованого часу і не відновлений протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, результат яких однозначно не визначено на момент зупинки гри, відбувається повернення. Всі ставки, результат яких відомий на момент зупинки матчу, залишаються в силі. У разі ставок live, якщо матч перерваний, розрахунок відбувається тільки за ставками, результат яких визначений на даний момент, за всіма іншими ставками відбувається повернення.

У разі перенесення часу початку матчу більш ніж на 24 години всі ставки на даний матч підлягають поверненню, в іншому випадку ставки залишаються в силі.

Підсумки за ставками на другу половину і четверту чверть підводяться без урахування овертайму.

Якщо в результаті матчу сумарна кількість набраних очок рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для тоталів чверті/половини матчу, індивідуальних тоталів команд і гравців (в тому числі ставки на більше/менше підбирань, передач фолів, блок-шотів, перехоплень, зроблених командою або гравцем), а також для ставок на фору матчу/половин/чвертей, порівняння статистики гравців і інші позиції, де опції точного значення фори/тоталу НЕ передбачені.

У разі ставок на статистику гравців (більше/менше підбирань, передач, фолів, блок-шотів, перехоплень), якщо зазначений гравець не прийняв участь в матчі, відбувається повернення. У разі порівняння статистики гравців (який гравець набере більше підборів/передач/фолів/блок-шотів/перехоплень), якщо один із зазначених у цьому варіанті учасник не брав участь в матчі, за ставками на цей варіант відбувається повернення.

Ставки на тотал гравців/порівняння статистики гравців приймаються з урахуванням овертаймів, якщо не вказано інше.

При грі «господарі — гості» враховуються тільки матчі, зазначені в лінії даного дня. При перенесенні або скасуванні одного або декількох матчів, зазначених в лінії, ставки на гру «господарі — гості» підлягають поверненню.

Якщо за регламентом турніру за нічийного рахунку гра не переходить в овертайм, то ставки на переможця розраховуються з коефіцієнтом «1» (якщо варіант «нічия» не був запропонований), а всі інші ставки (фори, тотали і т.д.) розраховуються по фактичному рахунку гри.

Якщо за регламентом турніру можливий овертайм для визначення переможця парі при не нічийному рахунку (наприклад в кубкових двоматчових поєдинках), то всі ставки розраховуються з урахуванням основного часу гри.

Для ставок на баскетбол пропонуються наступні варіанти:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Якщо у варіанті присутні опції «Команда 1», «Команда 2» і «Нічия», ставки приймаються на основний час матчу без урахування овертайму (овертаймів), в іншому випадку — з урахуванням овертаймів.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість набраних очок рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Фора

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку). Аналогічно для порівняння статистики гравців (очок/фолів/блок-шотів і інших параметрів).

Чи буде в матчі овертайм

В разі якщо матч перерваний в овертаймі, ставки на дану позицію залишаються в силі.

Індивідуальний тотал для зазначеної команди

Необхідно визначити, чи буде число набраних даною командою очок більше або менше зазначеного параметру. Якщо сумарна кількість набраних очок рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

У якій половині буде набрано більше очок

Овертайм при підрахунку очок другої половини матчу не враховується. Згідно з регламентом весь основний час матчу має бути зіграно повністю.

В якій чверті буде набрано більше очок

Для розрахунку ставки повинні бути повністю зіграні всі чотири чверті матчу. При розрахунку ставки овертайм НЕ враховується.

З якою різницею буде здобута перемога в матчі

Якщо матч припинений і не дограний протягом 24 годин, за ставками на цей варіант відбувається повернення.

Тотал парний/непарний

Необхідно визначити, чи буде тотал матчу/відповідного періоду (половини матчу, чверті або всього матчу) парним або непарним.

Більше/менше підбирань (передач/ блок-шотів) у зазначеної команди. Необхідно визначити, чи буде число підбирань (передач/ блок-шотів), зроблених гравцями відповідної команди, більше або менше зазначеного параметру. Відмова від участі в матчі/дискваліфікація/травма окремих гравців не впливають на розрахунок ставок цього варіанту. Якщо інше не вказано, ставки на дану позицію приймаються з урахуванням овертаймів.

Більше/менше підбирань (передач/перехоплень/очок/блок-шотів) для даного гравця

Необхідно визначити число підбирань (передач/блоків/перехоплень/очок/блок-шотів), зроблених відповідним гравцем. Скорочена назва команди вказується поруч з гравцем тільки в інформативних цілях. Будь-які неточності або помилки в зазначенні скороченої назви команди не впливають на розрахунок ставок, ставки залишаються в силі. Якщо зазначений гравець не прийняв участь в матчі, відбувається повернення. Якщо інше не вказано, ставки на дану позицію приймаються з урахуванням овертаймів.

Яка команда набере більше підборів (передач/ блок-шотів)

Якщо матч однієї з команд перенесений/перерваний і не дограний протягом 24 годин (ставки на лінію) або 24 години (ставки на Live), за даними ставками відбувається повернення. Порівняння ведеться тільки по матчам, зазначеним в лінії даного туру. Ставки на дану позицію приймаються з урахуванням овертаймів.

Хто з гравців зробить більше підборів (передач/блоків/перехоплень/очок/блок-шотів)

Якщо матч за участю одного із зазначених у цьому варіанті гравців перенесений/перерваний і не дограний протягом 24 годин (ставки на лінію) або 24 годин (ставки на Live) за даними ставками відбувається повернення. Порівняння ведеться тільки по матчам, зазначеним в лінії даного туру. Якщо один із зазначених у цій позиції учасників не брав участь в матчі, за ставками на цей варіант відбувається повернення. Якщо гравці набрали однакову кількість підбирань (передач/блоків/перехоплень/очок/блок-шотів), по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення. Ставки на цей варіант приймаються з урахуванням овертаймів, якщо не вказано інше.

Хто першим набере 10 очок в матчі (у зазначеній чверті/у зазначеній половині матчу)

Пропонується визначити, яка з команд першою набере 10 (20) очок в зазначеному інтервалі матчу (в матчі/чверті/половині матчу). Для чвертей матчу овертайм не враховується. Якщо в зазначеному інтервалі матчу не було набрано вказане число очок, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення.

Переможець групи (конференції/дивізіону)

Для розрахунку ставок по цьому варіанту повинні бути зіграні всі матчі групи (конференції/дивізіону). В іншому випадку за ставками на дану позицію відбувається повернення. Виняток становлять ставки на команду, яка при будь-якому можливому результаті не зіграних матчів (в тому числі оптимальному для даної команди під кінець) не має навіть теоретичних шансів на перемогу в групі — такі ставки вважаються програними кліентом.

Переможець серії плей-офф (Best-of-3/Best-of-5/Best-of-7)

Якщо не зіграно число матчів, необхідне для перемоги в серії згідно з регламентом, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення.

Переможець турніру

Якщо переможцем турніру визнана більш ніж одна команда, коефіцієнт ставки на дану команду ділиться на кількість переможців.

Перше вилучення в матчі

Враховуються тільки видалення в результаті п’яти або шести (в залежності від регламенту відповідного чемпіонату) фолів, набраних одним гравцем в матчі. Видалення в результаті технічних і неспортивних фолів НЕ враховуються.

Прохід в наступний раунд

Ставка розраховується по результату, що визначився безпосередньо після останнього матчу даної серії плей-офф зазначеного раунду, незалежно від подальших судових/дисциплінарних рішень. Якщо будь-яка із зазначених команд через будь-які причини (в тому числі дискваліфікації, відмови від участі і т. д.) не змогла взяти участь у зазначеному раунді, супернику такої команди зараховується перемога в серії і прохід. Всі ставки залишаються в силі.

Яка з команд набере перші очки в матчі (чверті/половині)

Необхідно визначити, яка з команд набере першою очки в зазначеному інтервалі матчу.

Яка з команд набере останні очки в матчі (чверті/половині)

Необхідно визначити, яка з команд набере останні очки в зазначеному інтервалі матчу. Якщо матч (зазначена чверть/половина) перерваний і не дограний протягом 24 годин, за такими ставками відбувається повернення.

Чи будуть перші очки в матчі забиті за допомогою трьохочкового кидка, двохочкового кидка або штрафного кидка. Враховуються тільки кидки, офіційно зараховані рефері.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Результати по ставках на другу половину и четверту чверть розраховуються без урахування овертайму.

Бокс

Дата: Якщо поєдинок перенесено і буде проводиться не пізніше 24 годин після початку запланованої дати проведення, то всі раніше зроблені ставки дійсні на знову організований поєдинок. Якщо протягом 24 годин після запланованої дати проведення поєдинок не відбувся, тоді всі зроблені ставки вважаються недійсними і підлягають поверненню (розраховуються з коефіцієнтом «1»). Якщо боксерський поєдинок перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей поєдинок отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1»; якщо ж він буде дограний протягом 24 годин, всі ставки на нього залишаються в силі.

Результат, оголошений по завершенню поєдинку, є остаточним. Це стосується повторного перерахунку очок, занесених суддями в протоколи. Якщо результатом поєдинку оголошується «технічна нічия», виграшним результатом ставки вважається нічия.

Поєдинок вважається таким, що розпочався після першого гонга. При ставці на перемогу одного з учасників поняття «перемога» має на увазі перемогу за очками, перемогу нокаутом (KO), перемогу технічним нокаутом (TKO), дискваліфікацію (DQ) суперника або його відмову.

Поняття «дострокова перемога» має на увазі нокаут, технічний нокаут, дискваліфікацію суперника або його відмова (KO, TKO, DQ).

Поняття «перемога за очками» означає перемогу, здобуту за рішенням суддів після закінчення всіх раундів боя.

Якщо запланована кількість раундів змінилася, то всі ставки на результат бою залишаються дійсними, а ставки на кількість раундів підлягають поверненню.

Якщо один з учасників бою замінений іншим учасником, всі ставки на цей поєдинок підлягають поверненню.

Ставка на раунд: ставки приймаються на раунд, в якому завершиться поєдинок. Якщо хто-небудь з боксерів не виходить на наступний раунд, то попередній завершений раунд вважається «переможним» результатом в даному виді ставок.

Нокдаун/відлік часу в раунді: для даного виду ставок враховуються тільки нокдауни, в результаті яких суддя відкриває відлік часу, або якщо суддя сам ініціює відлік часу. (Падіння на слизькій підлозі і інші схожі інциденти в розрахунок не приймаються.)

Тотал раундів 0.5 розраховується на основі того, в якій половині першого раунду закінчився бій. Якщо бій було закінчено до 1 хв. 30 с. першого раунду, тоді виграє ставка на Тотал менше 0,5, а якщо після 1 хв. 30 с., то виграє ставка Тотал більше 0,5.

Бадмінтон, настільний теніс, пляжний волейбол

Якщо матч, який розпочався, не завершений (наприклад, один з учасників відмовляється продовжувати гру, дискваліфікований), то ті результати, які однозначно визначені (наприклад, результат першій партії, тотал першої партії і т.д.), приймаються для розрахунків за ставками. За всіма іншими ставками виплата здійснюється з коефіцієнтом виграшу рівним «1» (Повернення). Якщо один із заявлених учасників замінений до старту матчу іншим, всі ставки підлягають поверненню. Фора і тотал на ці види спорту вказуються в окчках, якщо в лінії не вказано інше.

Ставка «Переможець»

Переможцем вважається спортсмен (команда), який посів перше місце в турнірі. У разі якщо спортсмен відмовиться виступати в турнірі до його початку, коефіцієнт виграшу за ставками на нього приймається дорівнює «1» (Повернення).

Волейбол

Якщо матч почався, але не закінчився з якої-небудь причини, то для розрахунку потрібно чекати 24 години, після чого всі ставки на цей матч, крім тих ставок, які вже відбулися, підлягають поверненню (розраховуються з коефіцієнтом «1»).

Якщо дата початку матчу перенесена на період часу менше 24 годин, всі ставки на даний матч залишаються в силі. В іншому випадку за ставками на даний матч відбувається повернення. Фора і тотал на волейбольний матч вказуються в очках, якщо в лінії не вказано інше. В волейбольному матчі 1-4 сети відіграють до 25 очок, якщо не вказано інше.

Ставка «Рахунок»

У лінії відповідні колонки озаглавлені: «3:0»; «3:1» і т.д. Якщо змінений регламент матчу (1-4 сети гралися до 21 очка або навпаки), то ставки на:

перемогу команди в матчі;

перемогу команди в сеті;

точний рахунок матчу;

розраховуються за прийнятими коефіцієнтами, а всі інші ставки підлягають поверненню. Якщо за рішенням суддів у одній з команд сталося відрахування очка, ставки розраховуються згідно з цим рішенням суддів.

Тотал сетів в матчі

Необхідно визначити, чи зіграють команди більше або менше зазначеного числа сетів в матчі. Якщо матч був перерваний і не відновлений після 24 годин, то за ставками на дану позицію відбувається повернення.

Переможець групового етапу

Ставка розраховується тільки після завершення всіх матчів зазначеної групи в рамках даного раунду турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не беруться. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Водне поло

Всі ставки на водне поло приймаються на основний час матчу, якщо інше не зазначено. Виняток становлять ставки на прохід.

Якщо матч був перерваний або припинений і не завершений протягом 24 годин, всі ставки, крім ставок, результат яких був однозначно визначений до моменту зупинки гри (в разі перерваних матчів), підлягають поверненню.

Якщо час початку матчу перенесено на період менше 24 годин, всі ставки на даний матч залишаються в силі. В іншому випадку за ставками на даний матч відбувається повернення.

При розрахунку ставок на переможця чверті, більше/менше і фору чверті враховуються тільки голи, забиті в зазначений період. Якщо інше не обумовлено, то для визначення результату четвертого періоду голи в додатковий час не враховуються.

При розрахунку ставок на переможця половини, більше/менше і фору половини враховуються тільки голи, забиті в зазначений період. Якщо інше не обумовлено, то для визначення результату другої половини голи, забиті в додатковий час, не враховуються.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на водне поло:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються на основний час матчу.

Фора

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Індивідуальний тотал команди

Якщо в результаті матчу кількість голів, забитих командою дорівнює тоталу ставки, відбувається повернення ставки.

Прохід в наступний раунд

Ставки приймаються з урахуванням додаткового часу та серії післяматчевих пенальті.

Тотал парний/непарний

Якщо тотал дорівнює нулю, результат цього варіанту вважається парним.

Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Велоспорт

Всі ставки розраховуються за результатами офіційного фінішного протоколу на момент церемонії нагородження учасників. Всі зміни, зроблені після цього часу, для розрахунку ставок до уваги не приймаються.

Якщо який-небудь учасник не стартував в гонці, всі ставки на нього підлягають поверненню.

Якщо зазначений етап перерваний, всі ставки, крім тих, результат яких однозначно визначено, підлягають поверненню.

Якщо зазначена гонка перервана, всі ставки, крім тих, результат яких однозначно визначено, підлягають поверненню.

У разі перенесення часу початку гонки або її етапу більше ніж на 24 години всі ставки на дану гонку або етап підлягають поверненню.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на велоспорт:

Переможець гонки

Необхідно визначити, хто з гонщиків здобуде перемогу в гонці. В разі дискваліфікації ставки будуть розраховані за результатами, оприлюдненими в момент нагородження гонщиків. При ставках на перемогу в гонці, переможцем вважається гонщик, що знаходиться на першому місці за підсумками всього змагання. Якщо жоден з гонщиків не завершує гонку, переможцем вважається гонщик, який завершив більше етапів. Якщо обидва гонщики закінчують рівну кількість етапів, переможцем вважається той, який за класифікацією на останньому завершеному етапі знаходиться вище.

Переможець етапу

Необхідно визначити, хто з гонщиків здобуде перемогу в певному етапі гонки. Всі ставки на гонщиків, які не взяли участь у гонці, визнаються недійсними, по ним здійснюється повернення. В разі дискваліфікації кого-небудь з гонщиків, ставки будуть розраховані за результатами, оприлюдненими в момент нагородження гонщиків на подіумі.

Порівняння (за підсумками гонки)

Необхідно визначити, хто з гонщиків займе місце вище в генеральній класифікації за підсумками гонки. Для того щоб ставки по цьому варіанту були визнані дійсними, обидва зазначених в цьому варіанті гонщика повинні стартувати. Хоча б один з учасників, перерахованих в цьому варіанті, повинен досягти фінішу гонки. В іншому випадку за всіма ставками по даній позиції проводиться повернення. Якщо фінішу етапу досяг тільки один з гонщиків, зазначених в цьому варіанті, при розрахунку даних ставок вважається, що даний гонщик зайняв місце вище.

Хто вище (за підсумками етапу)

Необхідно визначити, хто з гонщиків займе місце вище за підсумками даного етапу.

Якщо один із зазначених учасників не бере участь в даному етапі, ставки по даній позиції підлягають поверненню. Хоча б один з учасників, перерахованих в цьому варіанті, повинен досягти фінішу етапу, щоб ставка була визнана дійсною. В іншому випадку за всіма ставками по даній позиції проводиться повернення. Якщо фінішу етапу досяг тільки один з гонщиків,

зазначених в даній позиції, при розрахунку даних ставок вважається, що даний гонщик зайняв місце вище.

Яка команда вище (за підсумками гонки)

Необхідно визначити, яка із зазначених команд займе місце вище в генеральній класифікації за підсумками гонки. Для того щоб ставки по даній позиції були визнані дійсними, хоча б одна із зазначених у цій позиції команд повинна стартувати в гонці. Хоча б одна з команд, перерахованих в даній позиції, повинна досягти фінішу гонки, щоб ставка була визнана дійсною. В іншому випадку за всіма ставками по даній позиції відбувається повернення. Якщо фінішу гонки досягла тільки одна з команд, вказаних в даній позиції, при розрахунку даних ставок вважається, що дана команда зайняла місце вище.

Яка команда вище (за підсумками етапу)

Необхідно визначити, яка із зазначених команд за підсумками даного етапу займе місце вище. Якщо одна із зазначених команд не бере участь в даному етапі, ставки по цьому варіанту підлягають поверненню. Хоча б одна з команд, перерахованих в цьому варіанті, повинна досягти фінішу етапу, щоб ставка була визнана дійсною. В іншому випадку за всіма ставками по цьому варіанту проводиться повернення. Якщо фінішу етапу досягла тільки одна з команд, вказаних в цьому варіанті, при розрахунку даних ставок вважається, що дана команда зайняла місце вище.

«Король гори»

Розрахунок ставок відбувається згідно з офіційним протоколом регулюючого органу/федерації даних змагань. Будь-які зміни в розрахунку, а також дискваліфікації, що відбулися після складання початкового протоколу гонки/етапу, на розрахунок ставок не впливають.

Класифікація за очками

Необхідно визначити, хто з гонщиків набере максимум очок в класифікації. Розрахунок ставок відбувається згідно з офіційним протоколом регулюючого органу/федерації даних змагань. Будь-які зміни в розрахунку і дискваліфікації, що відбулися після складання початкового протоколу гонки, на розрахунок ставок не впливають.

Фініш на подіумі

Необхідно визначити, хто з гонщиків увійде в топ-3 гонки. Розрахунок ставок відбувається згідно з офіційним протоколом регулюючого органу/федерації даних змагань. Будь-які зміни в розрахунку і дискваліфікації, що відбулися після складання початкового протоколу гонки, на розрахунок ставок не впливають.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Гандбол

Ставки на матч приймаються тільки на основний час, не включаючи овертайм, якщо не вказано інше. Результат овертайму не впливає на результат другого тайму і при розрахунку ставок другого тайму не враховується.

Всі результати розраховуються згідно з офіційною статистикою, взятої з офіційних сайтів кожної ліги або турніру, а також звіряються з записами ігор, що проходять в режимі live. Якщо статистика компанії, заснована на телевізійному репортажі, не збігається зі статистикою офіційного сайту ліги або турніру, ставки розраховуються відповідно до статистики компанії.

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гри, відбувається повернення.

Якщо матч був скасований або перенесений за будь-якої причини більш ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Пропонуються наступні позиції для ставок на гандбол:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються тільки на основний час, не включаючи овертайм.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Фора

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Чи буде реалізований перший (наступний/останній) семиметровий штрафний кидок

Для того щоб результат даної ставки вважався позитивним, семиметровий штрафний кидок повинен бути реалізований з першої спроби. Якщо з першої спроби м’яч потрапляє в голкіпера або в каркас воріт, після чого гравець закидає м’яч з добивання, виграшним результатом даної ставки буде варіант «ні».

Яка команда заб’є перший гол в матчі

Яка команда заб’є наступний гол в матчі

Якщо наступний гол, на який приймалися ставки, не був забитий до закінчення матчу, по всіх ставках на даний варіант відбувається повернення.

Яка команда заб’є останній гол у матчі

Ставки приймаються тільки на основний час, не включаючи овертайм.

Хто першим заб’є 5 (10/15/20) голів в матчі

Необхідно визначити, яка з команд першою заб’є вказане число голів в матчі. Якщо дане число голів не було забито до кінця гри, по всіх ставках на дану позицію відбувається повернення.

Хто першим заб’є 5 (10/15/20) голів в таймі

Необхідно визначити, яка з команд першою заб’є вказане число голів в даному таймі. Якщо дане число голів не було забито до кінця тайму, по всіх ставках на дану позицію відбувається повернення.

Подвійний результат

Можливі наступні результати:

1X — якщо матч закінчився на користь господарів або внічию, ставки на дану позицію виграють;

X2 — якщо матч закінчився на користь гостей або внічию, ставки на дану позицію виграють;

12 — якщо матч закінчився на користь гостей або на користь господарів поля, ставки на дану позицію виграють.

Перший тайм/матч

Необхідно визначити результат першого тайму і всього гандбольного матчу. У лінії на першому місці ставиться результат першого тайму, на другому — результат всього матчу.

В якому таймі буде забито більше голів

При рівності голів в першому і другому таймах відбувається повернення ставки.

Тотал парний/непарний. Тотал команди 1 (команди 2) парний/непарний

Якщо результатом є 0:0, ставки розраховуються як парний тотал.

Прохід в наступний раунд

Ставка розраховується по результатам, що визначилися безпосередньо після останнього матчу даної серії плей-офф (або відповідно до регламенту одного матчу, який визначає прохід команди) зазначеного раунду, незалежно від подальших судових/дисциплінарних рішень. Якщо будь-яка із зазначених команд через будь-які причини (в тому числі дискваліфікації, відмови від участі і т. д.) не змогла взяти участь у зазначеному раунді, супернику такої команди зараховується перемога в серії і прохід, всі ставки залишаються я в силі.

Переможець турніру

Якщо переможцем турніру визнана більш ніж одна команда, коефіцієнт ставки на дану команду ділиться на кількість переможців.

Переможець групового етапу

Ставка розраховується тільки після завершення всіх матчів зазначеної групи в рамках даного раунду турніру. Судові та інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Гельський футбол

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу, якщо не вказано інше (60 хвилин гри, 2 тайми по 30 хвилин). У разі нічиєї граються два додаткові тайми по 10 хвилин, або відбувається перегравання. 2. Щоб всі ставки були дійсними, матч повинен бути зіграний повністю, за винятком випадків, коли результати ринків вже визначені на момент зупинки матчу.

Всі ставки розраховуються, виходячи із загального рахунку матчу (Гол = 3, Індивідуальне очко = 1).

Наприклад, результат матчу між командою А, 0-18 (0 — кількість голів, 18 — індивідуальні очки) і командою Б, 2-10, — перемога команди А, — і записується як 18-16, тому що команда А набрала 18 очок (18 індивідуальних очок), а команда Б набрала 16 очок (2 голи за 3 очка і 10 індивідуальних очок).

Якщо матч був перерваний або призупинений і не був завершений протягом 24 годин, всі ставки, крім ставок, результат яких був однозначно визначений до моменту зупинки гри, підлягають поверненню.

Якщо дата початку матчу перенесена на період часу менше 24 годин, всі ставки на даний матч залишаються в силі. В іншому випадку за ставками на даний матч відбувається повернення.

Гірські лижі

«Хто вище»

У запропонованих парах необхідно назвати учасника, який виступить краще. При цьому найкращим вважається учасник, який посів у підсумковому протоколі більш високе місце. Розрахунок ставок відбувається на підставі офіційного протоколу, опублікованого керівним органом/федерацією відповідних змагань одразу після завершення змагання. Зміни в протоколі змагання, пов’язані з дискваліфікацією спортсменів після змагання в розрахунок не приймаються. Якщо обидва учасники зійшли з дистанції, то всі ставки підлягають поверненню. Якщо один із спортсменів не закінчив змагання, при розрахунку ставок по цьому варіанту вважається, що його суперник зайняв місце вище.

«Переможець»

Переможцем вважається учасник, який посів у підсумковому протоколі перше місце. Якщо учасник не вийшов на старт змагання, відбувається повернення ставок.

У разі перенесення часу старту події більше ніж на 24 години всі ставки на подію підлягають поверненню. Якщо подію було перервано і не відновлено протягом 24 годин з моменту зупинки, всі ставки на цю подію, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гонки, підлягають поверненню.

Місця спортсменів визначаються за офіційним підсумковим протоколом, який публікується відразу після закінчення гонки. Зміни в протоколі змагання, пов’язані з дискваліфікацією спортсменів після гонки в розрахунок не приймаються.

Дартс

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гри, відбувається повернення.

Якщо матч був скасований або перенесений за будь-якої причини більш ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо матч перерваний або скорочений, переможцем матчу визнається учасник, який пройшов в наступний раунд або оголошений переможцем матчу згідно з рішенням суддів. Ставки на інші позиції в такому випадку будуть визнані недійсними, якщо в правилах не вказано інше. Ставки, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки матчу, визнаються такими, що відбулися і залишаються в силі.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на дартс:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Якщо в позиції присутні опції «Команда 1», «Команда 2» без опції «Нічия», проте матч завершується внічию, всі ставки на дану позицію підлягають поверненню.

Більше/менше вибивання 180 в матчі

Необхідно визначити, чи буде число ситуацій, в яких гравці в матчі з однієї серії кидків (з однієї спроби) наберуть по 180 очок, більше або менше зазначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість серій по 180 очок рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Якщо матч перерваний або скорочений, по всіх ставках по даній позиції відбувається повернення.

Більше/менше вибивання 180 гравцем 1 в матчі. Більше/менше вибивання 180 гравцем 2 в матчі

Більше/менше вибивання 180 певним гравцем в матчі

Необхідно визначити, чи буде число ситуацій, в яких відповідний гравець в матчі з однієї серії кидків (з однієї спроби) набере по 180 очок, більше або менше зазначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість серій по 180 очок зазначеного гравця рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Якщо матч перерваний або скорочений, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення.

Фора матчу по легам

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення. Якщо матч перерваний або скорочений, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення.

Переможний колір даного лега

Необхідно визначити, в сектор якого кольору буде здійснений останній успішний кидок переможця даного лега. Для розрахунку ставок по даній позиції лег повинен бути зіграний повністю.

Переможний дубль даного лега більше/менше 40,5

Необхідно визначити, чи буде останній успішний дубль даного лега більше або менше 40,5. Для розрахунку ставок по даній позиції лег повинен бути зіграний повністю.

Переможець турніру

Якщо переможцем турніру визнана більш ніж одна команда, коефіцієнт ставки на дану команду ділиться на кількість переможців. У разі якщо зазначений учасник не зміг взяти участь в даному турнірі (не зіграв жодної секунди ні в одній грі турніру), ставки на нього по даній позиції підлягають поверненню.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище

Зимові види спорту

Види спорту:

Біатлон;

Бобслей;

Лижні перегони;

Фрістайл/лижна акробатика;

Сані;

Лижне двоборство;

Ковзанярський спорт;

Скелетон;

Стрибки з трампліну.

У разі зміни дистанції, кількості раундів змагань, а також в разі зміни місця проведення змагань, всі ставки на цю подію підлягають поверненню.

У разі перенесення часу старту події більше ніж на 24 години, всі ставки на подію підлягають поверненню.

Якщо подію було перервано і не відновлено протягом 24 годин з моменту зупинки, всі ставки на цю подію, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гонки, підлягають поверненню.

Якщо після зупинки подію було відновлено на іншому треку (трасі), всі ставки, зроблені на цю подію, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гонки, підлягають поверненню.

Місця спортсменів визначаються за офіційним підсумковим протоколом, який публікується відразу після закінчення гонки. Зміни в протоколі змагання, пов’язані з дискваліфікацією спортсменів після гонки в розрахунок не приймаються.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на зимові види спорту:

Ставка на переможця змагання

Переможцем вважається учасник, який посів у підсумковому протоколі перше місце. Якщо учасник не вийшов на старт змагання, відбувається повернення ставок.

Топ-3

Необхідно визначити, хто з учасників фінішує в топ-3. Якщо учасник не вийшов на старт змагань, відбувається повернення ставок.

Порівняння спортсменів

В запропонованих парах необхідно назвати учасника, який виступить краще. При цьому найкращим вважається учасник, який посів у підсумковому протоколі більш високе місце. Розрахунок ставок відбувається на підставі офіційного протоколу, опублікованого керівним органом/федерацією відповідних змагань одразу після завершення змагання. Зміни в протоколі змагання, пов’язані з дискваліфікацією спортсменів після змагання в розрахунок не приймаються. Якщо обидва учасники зійшли з дистанції, то всі ставки підлягають поверненню. Якщо один із спортсменів не закінчив змагання, при розрахунку ставок на цей варіант вважається, що його суперник зайняв місце вище.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Кіберспорт

Ставки приймаються з урахуванням додаткових раундів, за відсутності іншої домовленості. У випадку нічиєї, розрахунок ставок проводиться з коефіцієнтом «1».

Якщо один з учасників під час гри з будь-якої причини відмовляється продовжувати гру (або дискваліфікований), то всі ставки на нього програні. Якщо відмова (дискваліфікація) сталася до початку матчу або зараховано технічну поразку в першому раунді, коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним «1».

У разі перенесення гри більше ніж на 24 години, ставки будуть розраховані з коефіцієнтом «1».

У разі зупинки матчу суддею і призначенням перегравання не враховується результат зупиненої гри.

Керлінг

Якщо матч відкладено в межах офіційного часу, то для розрахунку потрібно чекати 24 години, після чого всі ставки на цей матч підлягають поверненню.

Правила матчу: ставки можуть розраховуватися тільки після того, як завершено матч або команда, яка програє визнала свою поразку. Всі ставки розраховуються за офіційними результатами (в очках), після того як матч буде завершено, при цьому враховуються також додаткові енди.

Ставки на закінчення матчу (Точний рахунок): дані ставки відносяться до прогнозу точного фінального рахунку по завершенню ендів.

Переможець енду: дані ставки робляться на переможця в певному енді. Зазначений енд повинен бути завершений, щоб можна було розраховувати ставки.

Легка атлетика

Якщо змагання були перервані і не завершені протягом 24 годин, по всіх ставках на данні змагання, відбувається повернення.

Якщо змагання були скасовані або перенесені за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо атлет (команда) не брав участі ні в одній стадії змагання (кваліфікація, 1/4 фіналу і т.д.), всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1»

Якщо атлет (команда) взяв участь в змаганні (стартував), але не фінішував, ставки на нього вважаються програними.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на легку атлетику:

Переможець

Переможцем вважається атлет (команда), який зайняв в підсумковому протоколі перше місце. Якщо переможцем змагання оголошений більш ніж один учасник або команда, коефіцієнти за ставками на цих учасників діляться на кількість переможців. Наприклад, якщо два учасники оголошені переможцями, то коефіцієнти за ставками на них діляться на два.

«Хто вище»

У запропонованих парах необхідно назвати атлета (команду), який займе більш високе місце в підсумковому протоколі. Якщо обидва атлета зайняли однакове місце, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1». Якщо атлети вибувають на різних стадіях змагання, то при розрахунку ставок пріоритет віддається стадії, до якої дійшов атлет. Якщо обидва атлета вибули на одній стадії (не кваліфікувались в наступну стадію) і брали участь в одному забігу (групі), то вище вважається атлет, який зайняв більш високе місце за підсумками даної стадії. Якщо атлети стартували в різних забігах, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Лакрос, Нетбол

Ставки на матчі приймаються з урахуванням овертайму, якщо не вказано інше.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу рівний «1».

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків по ставкам.

Пропонуються наступні варіанти для ставок.

1.4. Результат матчу

Пропонується визначити результат матчу. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

1.5. Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця. Ставки приймаються з урахуванням овертайму.

1.6. Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки «Перемога 1» або «Перемога 2», без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

1.7. Переможець турніру. Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту турніру один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню.

Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Пляжний футбол

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (36 хвилин гри, 3 періоди по 12 хвилин), якщо не вказано інше.

Додатковий період і серія пенальті враховуються тільки в ставках на переможця матчу, вихід в наступний раунд, на переможця змагання і т.д.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Матч вважається таким, що відбувся, якщо зіграно не менше 24 хвилин матчу. Якщо матч не буде дограний протягом 24 годин, всі ставки будуть розраховані за результатами на момент зупинки матчу.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол і його час і т.д.), приймаються для розрахунків по ставкам.

Пляжний гандбол

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гри, відбувається повернення.

Якщо матч був скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо не вказано інше, всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (20 хвилин гри, 2 періоди по 10 хвилин).

Щоб всі ставки були дійсними, має бути зіграно не менше 18 хвилин матчу, за винятком випадків, коли результати вже визначені на момент зупинки матчу.

Якщо матч, який розпочався, не завершений з будь-якої причини (наприклад, один з учасників відмовляється продовжувати гру, дискваліфікований), то ті результати, які однозначно визначені згідно з форматом проведення матчу до моменту його зупинки (наприклад, результат першої партії, тотал першої партії і т.д .), приймаються для розрахунків за ставками. За всіма іншими ставками виплата здійснюється з коефіцієнтом виграшу, рівним «1».

Пропонуються наступні позиції для ставок на пляжний гандбол:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу.

Фора

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Вітрильний спорт, Гребля, Серфінг

1.1. Якщо подія скасована або перенесена з будь-якої причини, то ставки на неї залишаються в силі до закінчення турніру, в рамках якого цей матч проводився, поки матч не буде завершено або не відбудеться відмова одного з учасників.

1.2. Якщо подія перервана або припинена більш ніж на 24 години, всі ставки на цю подію будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків за ставками.

Пропонуються наступні варіанти для ставок.

1.3. Результат змагання

Пропонується визначити результат змагання.

1.4. Переможець турніру. Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту турніру один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню.

1.5. Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Покер

Якщо змагання скасовано або перенесено за будь-якої причини більш ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1». Якщо змагання перервано або припинено більш ніж на 24 години, всі ставки на цю подыю будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки змагання. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків по ставкам. Якщо до старту змагання один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню.

Пропонуються наступні варіанти для ставок.

Результат змагання

Пропонується визначити результат змагання.

Переможець турніру

Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються.

Хто вище

У запропонованих парах необхідно назвати учасника, який буде вище в підсумковому протоколі турніру. Якщо обидва учасники покинули турнір до його початку, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу рівний «1». Якщо обидва учасники покинули турнір, кращим буде вважатися учасник, який зіграв в більшій кількості сесій. Якщо обидва учасники зіграють однакову кількість сесій, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу рівний «1».

Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Плавання

Ставки, зроблені до початку змагань, розраховуються на Ante Post умовах. Отже, ставки зроблені на учасників, які не братимуть участі або відмовляться від початку змагання будуть програними. Якщо подію під час Олімпіади або чемпіонату світу було скасовано або перервано, ставки залишаються в силі, якщо дана подія була перенесена до церемонії закриття. Якщо подію відкладено, то для розрахунку потрібно чекати 24 години, після чого всі ставки на цю подію підлягають поверненню. Якщо подія почалася, але не закінчилася з якої-небудь причини, то для розрахунку потрібно чекати 24 години, після чого всі ставки на цю подію відбувається повернення.

Регбі-ліга, Регбі Союз

Ставки приймаються без урахування овертайму, якщо в правилах або в лінії не вказано інше, на основний час (80 хвилин плюс компенсований час).

Якщо матч був перерваний більше ніж на 24 години, всі ставки підлягають поверненню, крім ставок, результат яких був однозначно визначений до моменту зупинки матчу.

У разі перенесення часу початку матчу більш ніж на 24 години всі ставки підлягають поверненню.

Виняток: якщо при перенесенні матчу відразу ж була призначена нова дата і час проведення матчу, згідно з якими матч буде проведено протягом того ж ігрового тижня, що і раніше планувалося (з понеділка по неділю, час GMT), всі ставки на даний матч залишаються в силі.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на регбі:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються на основний час.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки фора 1 або фора 2, без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Подвійний результат

Можливі наступні результати:

1X — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або була зафіксована нічия; X2 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 2 або була зафіксована нічия, 12 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або команда 2.

Хто пройде в наступний раунд

Ставка розраховується тільки після завершення останнього матчу в серії даного раунду турніру за участю зазначених команд. Ставка є виграшною тільки в разі виходу зазначеної команди в наступний раунд змагань, незалежно від того, з яким результатом завершився який-небудь проміжний матч/часовий відрізок даного раунду змагань. Судові та інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, які прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються.

Індивідуальний тотал для зазначеної команди

Необхідно визначити, чи буде число забитих даною командою голів більше або менше зазначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Враховуються тільки голи, забиті у ворота команди-суперника і офіційно зараховані суддею. Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Переможець турніру

Ставка розраховується тільки після завершення фінального матчу турніру з фактично зафіксованим результатом на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, не пройшла кваліфікацію до даного турніру, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Чи буде в матчі показана червона картка

Чи буде в матчі показана жовта картка

Тотал парний/непарний

Якщо результатом матчу є 0:0, ставки розраховуються як парний тотал.

Перший тайм/матч

Необхідно визначити результат першого тайму і всього матчу. В лінії на першому місці ставиться результат першого тайму, на другому — всього матчу.

Хто заб’є перший гол в матчі

Виграють ставки на гравця, який забив перший зарахований гол в матчі. Якщо під час матчу гравець не виходив на поле, по всіх ставках на нього в цьому варіанті відбувається повернення. Якщо перший гол забитий гравцем, який не був представлений серед опцій даної позиції, всі ставки на дану позицію вважаються програними. Винятком є ​​ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту першого голу. У такому випадку відбувається повернення. Якщо перший гол — автогол (навіть якщо він забитий гравцем, на якого приймалися ставки), всі ставки на дану позицію вважаються програними. Винятком є ​​ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту першого голу. За такими ставками здійснюється повернення.

Хто заб’є останній гол у матчі

Виграють ставки на гравця, який забив останній зарахований гол в матчі. Якщо під час матчу гравець не виходив на поле, по всіх ставках на нього по даній позиції проводиться повернення. Якщо останній гол забитий гравцем, який не був представлений серед опцій цього варіанту, всі ставки на дану позицію вважаються програними. Винятком є ​​ставки на гравців, які не брали участь в даному матчі. У таких випадках відбувається повернення. Якщо останній гол — автогол (навіть якщо він забитий гравцем, на якого приймалися ставки), всі ставки на дану позицію вважаються програними. Винятком є ​​ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту останнього голу. За такими ставками відбувається повернення.

Точний рахунок матчу

Необхідно визначити точний рахунок матчу. Якщо точний рахунок за результатами матчу не є однією з опцій, пропонованих в лінії, всі ставки на дану позицію вважаються програними.

З якою перевагою буде виграний матч

Необхідно визначити, яка команда і з якою перевагою в рахунку виграє цей матч, або ж матч закінчиться внічию.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Регбі-7

Ставки приймаються без урахування овертайму, якщо в правилах або в лінії не вказано інше, на основний час (Тривалість матчу — 2 тайми по 7 хвилин з хвилинною перервою між ними (в фіналі — 2 тайми по 10 хв з перервою між таймами в 2 хв). За необхідності призначається додатковий час — 5 хв. В разі, якщо одній з команд вдасться при цьому домогтися успіху, гра зупиняється.

Якщо матч був перерваний більше ніж на 24 години, всі ставки підлягають поверненню, крім ставок, результат яких був однозначно визначений на момент зупинки матчу.

У разі переносу часу початку матчу більше ніж на 24 години, всі ставки підлягають поверненню. Виняток: якщо при перенесенні матчу відразу ж була призначена нова дата і час проведення матчу, згідно з якими матч буде проведено протягом того ж ігрового тижня, що і раніше планувалося (з понеділка по неділю, час GMT), всі ставки на даний матч залишаються в силі.

Пропонуються наступні позиції для ставок на регбі:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються на основний час.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки фора 1 або фора 2, без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Раллі

Ставки на відкритий чемпіонат

Ставки будуть розраховані в офіційно зазначений час відразу після закінчення фінальної гонки сезону. Наступні зміни на ставки не впливають.

Переможець у гонці

Ставки робляться на гонщиків, що зайняли призове місце під час присудження призових місць. Наступні зміни на ставки не впливають.

Снукер

Ставки на результат матчу

У разі зупинки матчу гравець, який пройшов в наступний раунд, вважається переможцем, якщо завершено принаймні один фрейм.

Ставки на тотали фреймів, фори фреймів і спеціальні ставки

Дані ставки розраховуються, якщо буде зіграно загальну кількість фреймів, необхідну для визначення переможця матчу. Якщо в матчі з яких-небудь причин перемога була присуджена гравцеві до його завершення, то всі ставки на тотали фреймів, фори фреймів і спеціальні ставки будуть розраховані з коефіцієнтом «1», крім випадків, коли результат ставки вже визначений.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Якщо ж він буде дограний протягом 24 годин, всі ставки на цей матч залишаються в силі.

У разі перенесення гри більше ніж на 24 години, ставки будуть розраховані з коефіцієнтом «1».

Якщо в будь-якому фреймі одному з гравців було присуджено технічну поразку, то в цьому фреймі фори і тотали будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу.

Ставки на переможця турніру

У разі якщо гравець відмовиться виступати на турнірі до його початку, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу рівний «1».

Ставки на «n-й фрейм: Перша кольорова куля в лузі»

Треба визначити якого кольору буде перша влучна куля серед кольорових куль (жовтий, зелений, коричневий, синій, рожевий, чорний) у фреймі.

Змішані бойові мистецтва (ММА)

У разі, якщо рішення про результат бою не може бути прийнято, або бій припиняється з будь-якої причини без винесення рішення про результат матчу, всі ставки анулюються, якщо не вказано інше, або результат вже був визначений.

Ставки на раунди

Якщо спортсмен не може продовжити поєдинок після запрошення до початку наступного раунду, бій буде вважатися завершеним в попередньому раунді.

Якщо бій відмінено або перенесено з будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо бій перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого раунду), приймаються для розрахунків по ставкам.

Тотал раундів 0.5 розраховується на основі того, в якій половині першого раунду закінчився бій. Якщо бій було закінчено до 1 хв. 30 с. першого раунду, тоді виграє ставка на Тотал менше 0,5, а якщо після 1 хв. 30 с., то виграє ставка Тотал більше 0,5.

Наука

Ставки на категорію «Наука» будуть зараховані на основі результату, оголошеного в офіційному звіті організації чи компанії.

Ставки на події, які повинні відбутися в певну визначену дату можуть буті повернені в результаті зміни дати проведення події.

Ставки на події, умови яких були змінені, розраховуються з коефіцієнтом 1. Наприклад: Компанія SpaceX планувала відправити в космос 3 ступені, але в останній момент було вирішено відправити 1 ступінь. В даному випадку відбувається повернення.

Олімпійські ігри

Початком змагань вважається початок першого кваліфікаційного раунду.

Ставки на кількість медалей розраховуються на підставі даних офіційного медального заліку на момент початку церемонії закриття Олімпійських ігор.

Якщо змагання, заїзд, гонку, дисципліну, спробу і т.п. було затримано або відкладено з будь-якої причини, а також перенесено в інше місце, то всі ставки залишаються чинними до закінчення Олімпійських ігор.

Ставки на порівняння учасників один проти одного (спортсмен або команда) за підсумками змагання, що складається з декількох заїздів, гонок, дисциплін, спроб і т.п.:

Усі учасники, що порівнюються, мають почати змагання для того, щоб ставки вважалися дійсними.

Розрахунок ставок здійснюється  на підставі місць у фінальному протоколі. Якщо жоден з учасників не зазначений у фінальному протоколі, то ставки на змагання анулюються.

Ставки на порівняння учасників один проти одного (спортсмен або команда) за підсумками змагання, яке проводиться за системою плей-офф:

Усі учасники, що порівнюються між собою, мають розпочати змагання для того, щоб ставки вважались дійсними.

Розрахунок ставок здійснюється  на підставі місць у фінальному протоколі.

Учасник, який пройшов у більш пізню стадію змагання, вважається переможцем.

Ставки на змагання учасників один проти одного(спортсмен або команда) за підсумками окремого заїзду, гонки, дисципліни, спроби і т.п .:

Усі учасники, що порівнюються, мають розпочати заїзд, гонку, дисципліну, спробу и т.п. для того, щоб ставки вважались дійсними.

Розрахунок ставок здійснюється  на підставі місць у фінальному протоколі за підсумками заїзду, гонки, дисципліни, спроби і т.п. Якщо жоден з учасників не має місця в протоколі заїзду, гонки, дисципліни, спроби і т.п., тоді ставки на змагання анулюються.

У разі дострокового завершення змагання, що складається з декількох заїздів, гонок, дисциплін, спроб і т.п., ставки, зроблені після завершення останнього заїзду, гонки, дисципліни, спроби і т.п., анулюються, а решта ставок розраховуються на підставі фінального протоколу.

Сумо, Боротьба

Якщо змагання скасовано або перенесено з будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо змагання перервано або припинено більше ніж на 24 години, всі ставки на це змагання будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки змагання. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків по ставкам.

Якщо до старту матчу один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню.

Пропонуються наступні позиції для ставок

Результат змагання

Пропонується визначити результат змагання.

Переможець турніру

Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту матчу один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню. Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Тріатлон

Переможець змагання

Ставка розраховується тільки після завершення змагання по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення змагання. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів змагання, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту змагання один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню. Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Сноуборд

Переможець/чемпіон: якщо обраний спортсмен/команда дискваліфікований(а) з яких-небудь причин, тоді всі ставки на нього/неї вважаються як «ті, що програли».

Теніс

Фора і тотал на тенісний матч вказуються в геймах.

Парі «Рахунок по сетах»

У лінії відповідні колонки озаглавлені 2: 0, 2: 1 і т.д. В разі зміни формату матчу (тобто кількості сетів) коефіцієнти виграшів на всі результати даної події приймаються рівними «1». Данні про покриття тенісних кортів мають інформативний характер. У разі зміни покриття всі ставки залишаються дійсними.

Якщо до старту матчу один із заявлених учасників замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню (крім командних змагань). У командних змаганнях при заміні одного або декількох учасників з будь-якої причини всі ставки залишаються в силі. У парних матчах, якщо склад пар вказаний, в разі заміни одного з учасників виграш обчислюється з коефіцієнтом, рівним одиниці, але якщо склад не вказано, ставки залишаються дійсними.

Якщо з якої-небудь причини сталася дискваліфікація або відмова гравця від гри, то вже розіграні ставки і ті, що відбулися залишаються в силі. Всі інші ставки підлягають поверненню, не дивлячись на очевидність результату.

Результати матчу, сетів і геймів

Фори матчу, сетів і геймів

Тотали матчу, сетів і геймів

Конкретні рахунки матчу, сетів і геймів

Інші події.

с. Ставки залишаються в силі в наступних випадках: зміна покриття кортів; зміна місця проведення; заміна закритого корту на відкритий.

Ставки на переможця турніру приймаються з урахуванням обов’язкової участі гравця в даному турнірі. При відмові гравця від участі до початку матчу всі ставки на перемогу в турнірі підлягають поверненню.

Якщо тенісний матч перерваний, не завершений в той же день і перенесений, то ставки на нього залишаються в силі до закінчення турніру, в рамках якого цей матч проводився, поки матч не буде завершено або не відбудеться відмова одного з учасників.

У тенісних матчах в разі вирішального сету (супер тай-брейка) фора і тотал вважаються за 1 очко і дорівнює 1-му гейму.

Наприклад:
Гравець 1 – Гравець 2: рахунок 10 – 8, буде рахуватись як 1-0
Гравець 1 – Гравець 2: рахунок 6 – 10, буде рахуватись як 0-1

Ті події, в яких пропонується 2 варіанти результату, але також допускається і інший варіант результату, то всі ставки на цю подію підлягають поверненню (виграш віраховується з коефіцієнтом рівним «1»). Наприклад, ставка на подію «Гравець першим скористається комп’ютерним повтором», пропонується назвати тенісиста, який першим використає право на комп’ютерний повтор. Якщо обидва тенісиста не використали комп’ютерний повтор, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу рівний «1».

Для розрахунку маркетів, які включають прогноз «40:40», враховується кількість всіх «40:40» у матчі.

Наскар

Ставка на переможця гонки

Переможцем вважається гонщик, що зайняв перше місце в підсумковій класифікації. Місця гонщиків визначаються за офіційним підсумковим протоколом, опублікованим відразу після закінчення гонки.

Футбол

а. Ставки на футбол приймаються на основний час, без урахування додаткового часу та серії пенальті, крім спеціально обумовлених випадків, які вказуються на  bazabet.com.ua . В даних правилах основний час в включає в себе компенсований арбітром час, ставки на події в кожному таймі враховують компенсований суддею час кожного з таймів.

Будь-який матч, перерваний до закінчення основного часу і не відновлений протягом 24 годин, вважається таким, що не відбувся незалежно від суддівського рішення по даній грі. Ставки, результат яких був однозначно визначений до моменту, коли матч був зупинений, залишаються в силі і розраховуються згідно з даними правилами, по іншим ставками на даний матч здійснюється повернення. Якщо футбольний матч перенесений більше ніж на 24 години, ставки на нього підлягають поверненню, в іншому випадку ставки залишаються в силі.

Всі картки/видалення і події, що відбулися після фінального свистка рефері, не враховуються при розрахунку ставок. Всі картки і видалення, що відбулися в перерві матчу, враховуються в загальному результаті матчу, однак не враховуються при розрахунку ставок на перший або другий тайм. Пропонуються наступні варіанти для ставок на футбол:

Переможець

Пропонується визначити результат матчу. Ставки приймаються на основний час.

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки і опція «Рівно вказане число голів» не передбачена, відбувається повернення. Аналогічно для індивідуального тоталу команди або гравця.

Фора

Якщо фора має тільки дві опції (тільки «Фора 1»/«Фора 2» без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення з коефіцієнтом, рівним «1» (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку). Аналогічно для фори карток/кутових і інших параметрів.

Фора (3 варіанти)

Число, виражене в голах, що дається учаснику для вирівнювання ймовірності результату майбутньої події. Для ставок запропоновані три можливих результати: перемога першої команди (в лінії позначається «1»), перемога другої команди (позначається «2»), нічия (позначається «Х»). Дана фора не передбачає повернення ставки ні при якому результаті.

Подвійний результат

Можливі наступні результати:

1X — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або була зафіксована нічия; X2 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 2 або була зафіксована нічия, 12 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або команда 2.

Чи заб’є гравець хоча б один гол

Враховуються тільки голи, забиті у ворота команди-суперника і офіційно зараховані суддею. Якщо гравець не приймав участь в матчі, відбувається повернення.

Прохід в наступний раунд

Ставка розраховується тільки після завершення останнього матчу в серії даного раунду турніру за участю зазначених команд. Ставка є виграшною тільки в разі виходу зазначеної команди в наступний раунд змагань, незалежно від того, з яким результатом завершився який-небудь проміжний матч/тимчасової відрізок даного раунду змагань. Судові і інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються.

Індивідуальний тотал для зазначеної команди

Пропонується визначити, чи буде число забитих даною командою голів більше або менше зазначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Враховуються тільки голи, забиті у ворота команди-суперника і офіційно зараховані суддею. Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Переможець турніру

Ставка розраховується тільки після завершення фінального матчу турніру з фактично зафіксованим результату на момент закінчення турніру. Судові і інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, не пройшла кваліфікацію до даного турніру, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Переможець групового етапу

Ставка розраховується тільки після завершення всіх матчів зазначеної групи в рамках даного раунду турніру. Судові і інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Яка команда заб’є перший гол в матчі

Якщо перший гол в матчі — автогол, перемога зараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол).

Яка команда заб’є наступний гол в матчі

Якщо наступний забитий гол в матчі — автогол, перемога зараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол).

Яка команда заб’є останній гол у матчі

Якщо останній гол у матчі — автогол, перемога зараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол). Якщо матч перерваний і не відновлений протягом 24 годин, ставки по цьому варіанті підлягають поверненню.

Чи заб’ють обидві команди

Необхідно визначити, чи заб’ють обидві команди в даному матчі. Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Тотал парний/непарний

Якщо результатом матчу є 0:0, ставки розраховуються як парний тотал.

Перемога без урахування нічиєї

В разі якщо основний час матчу завершився внічию, за ставками по даній позиції відбувається повернення з коефіцієнтом «1».

Скільки голів буде забито в матчі

Пропонується передбачити точну кількість голів в матчі. Враховуються тільки голи, забиті в основний час (з урахуванням компенсованого арбітром часу, але без урахування додаткового часу та серії пенальті). Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Скільки голів заб’є зазначена команда

Пропонується передбачити точну кількість голів, забитих даною командою в матчі. Враховуються тільки голи, забиті в основний час (з урахуванням компенсованого арбітром часу, але без урахування додаткового часу та серії пенальті). Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Перший тайм/матч

Пропонується визначити результат першого тайму і всього футбольного матчу. В лінії на першому місці ставиться результат першого тайму, а на другому — всього матчу.

Хто заб’є перший гол в матчі

Виграють ставки на гравця, який забив перший зарахований гол в матчі. Якщо гравець на полі в матчі не виходив, по всіх ставках на нього відбувається повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Якщо перший гол забитий гравцем, який не був представлений серед опцій даного варіанту, всі ставки на дану позицію вважаються програними, виняток — ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту першого голу, за такими ставками здійснюється повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Якщо перший гол — автогол (навіть якщо він забитий гравцем, на якого приймалися ставки), всі ставки на дану позицію вважаються програними. Виняток — ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту першого голу, за такими ставками здійснюється повернення з коефіцієнтом, рівним «1».

Хто заб’є останній гол у матчі

Виграють ставки на гравця, який забив останній зарахований гол в матчі. Якщо гравець на полі в матчі не виходив, по всіх ставках на нього здійснюється повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Якщо останній гол забитий гравцем, що не був представлений серед опцій даного варіанту, всі ставки на цей варіант вважаються програними, виняток — ставки на гравців, які не брали участь в даному матчі, за такими ставками здійснюється повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Якщо останній гол — автогол (навіть якщо він забитий гравцем, на якого приймалися ставки), всі ставки на цей варіант вважаються програними. Виняток — ставки на гравців, які не вийшли на поле до моменту останнього голу, за такими ставками здійснюється повернення з коефіцієнтом, рівним «1».

Точний рахунок матчу

Пропонується визначити точний рахунок футбольного матчу. Якщо точний рахунок за результатами матчу не є однією з опцій, запропонованих в лінії, то виграють ставки, зроблені на варіант «Будь-який інший рахунок».

З якою перевагою буде виграний матч

Необхідно визначити, яка команда і з якою перевагою в рахунку виграє цей матч, або ж матч закінчиться внічию.

Більше/менше кутових

Якщо в результаті матчу сумарна кількість поданих кутових рівна тоталу ставки, відбувається повернення з коефіцієнтом, рівним «1». Враховуються тільки кутові, подані командами (незалежно від того, скільки кутових було призначено рефері). Назначені, але не подані кутові при розрахунку ставок не враховуються. Якщо команда була змушена повторити кутовий (через помилку/порушення при попередній подачі кутового удару), враховується тільки один кутовий удар.

Перший кутовий удар в матчі

Пропонується визначити, яка з команд розіграє перший кутовий удар. Якщо в матчі немає кутових ударів, дані ставки підлягають поверненню з коефіцієнтом, рівним «1». Враховуються тільки кутові, подані командами (незалежно від того, скільки кутових було призначено рефері). Назначені, але не подані кутові при розрахунку ставок не враховуються.

Останній кутовий удар в матчі

Пропонується визначити, яка з команд розіграє останній кутовий удар. Якщо в матчі немає кутових ударів, дані ставки підлягають поверненню з коефіцієнтом, рівним «1». Враховуються тільки кутові, подані командами (незалежно від того, скільки кутових було призначено рефері). Назначені, але не подані кутові при розрахунку ставок не враховуються.

Час першого кутового удару

Пропонується визначити, в якому часовому інтервалі із запропонованих в лінії буде здійснений перший кутовий удар. Якщо в матчі немає кутових ударів, за даними ставками призначається повернення з коефіцієнтом, рівним «1». При цьому враховується час фактичної подачі кутового удару, а не час , коли він був призначений арбітром.

Яка команда подасть більше кутових у матчі

Враховуються тільки кутові, подані командами (незалежно від того, скільки кутових було призначено рефері). Назначені, але не подані кутові при розрахунку ставок не враховуються. Якщо команда була змушена повторити кутовий (через помилку/порушення при попередній подачі кутового удару), враховується тільки один кутовий удар. Якщо не було подано жодного кутового в матчі, «Нічия» є виграшним варіантом.

Тотал кутових парний/непарний

Якщо в матчі не було подано жодного кутового удару, ставки розраховуються як парні.  Враховуються тільки кутові, подані командами (незалежно від того, скільки кутових було призначено рефері). Назначені, але не подані кутові при розрахунку ставок не враховуються. Якщо команда була змушена повторити кутовий (через помилку/порушення при попередній подачі кутового удару), враховується тільки один кутовий удар.

Чи переможе зазначена команда в одному з таймів

Пропонується визначити, чи переможе дана команда хоча б в одному з таймів. Можливі наступні результати: «Так» — ставка на те, що дана команда виграє (тобто нічия або поразка неприйнятні) за підсумками першого тайму або за підсумками другого тайму (в розрахунок береться результат тільки другого тайму, а не результат усього матчу, який визначається після закінчення другого тайму); «ні» — ставка на те, що дана команда не виграє ні в одному з таймів даного матчу.

Чи переможе зазначена команда в обох таймах матчу

Пропонується визначити, чи виграє дана команда обидві половини матчу (для уточнення, під результатом другого тайму матчу розуміється результат окремо другого тайму, а не результат гри після другого тайму, тобто враховуються тільки голи, забиті в другому таймі ). Можливі наступні результати: «Так» — ставка на те, що дана команда виграє і перший, і другий тайм. Якщо хоча б в одному з таймів зафіксована нічия або поразка даної команди, така ставка вважається програною; «Ні» — ставка на те, що дана команда зіграє внічию або програє хоча б в одному з таймів.

Час першого голу

Пропонується визначити, в якому часовому інтервалі із запропонованих в лінії буде забитий перший гол в матчі. Якщо матч закінчився з рахунком 0: 0, ставки на час першого голу вважаються програними.

Час останнього голу

Пропонується вгадати, в якому часовому інтервалі із запропонованих в лінії буде забитий останній гол у матчі. Якщо матч закінчився з рахунком 0:0, ставки на час останнього голу вважаються програними.

В якому таймі буде забито більше голів

Необхідно визначити, чи буде в першому таймі більше голів, ніж у другому, у другому більше, ніж в першому, або ж в першому і другому таймах буде забито однакову кількість голів. Враховуються тільки голи, забиті в даних таймах, з урахуванням компенсованого часу, але без урахування можливого додаткового часу.

В якому таймі зазначена команда заб’є більше голів

Необхідно визначити, чи буде в першому таймі більше голів, ніж у другому, у другому більше, ніж в першому, або ж в першому і другому таймах буде забито однакову кількість голів.

Враховуються тільки голи, забиті в даних таймах, з урахуванням компенсованого часу, але без урахування можливого додаткового часу. Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

Як буде забитий перший гол

Пропонується визначити, як саме буде забитий перший гол в матчі. Можливі наступні результати: гол з гри не головою; гол з гри головою; гол зі штрафного удару; гол з пенальті; автогол; голів не буде. Незалежно від того, якою частиною тіла був забитий гол, якщо це сталося безпосередньо зі штрафного удару, результат «гол зі штрафного удару» є єдиним виграшним, ставки на всі інші випадки є програними гравцем. Незалежно від того, якою частиною тіла був забитий гол, якщо це сталося безпосередньо з пенальті, результат «Гол з пенальті» є єдиним виграшним, ставки на всі інші випадки є програними. Гол забитий ударом головою, результат «Гол з гри головою» є єдиним виграшним, ставки на всі інші випадки є програними. Якщо перший гол в матчі — автогол, результат «Автогол» є єдиним виграшним, ставки на всі інші випадки є програними.

Якій команді буде показана перша жовта картка в матчі

Пропонується визначити, гравцеві якої команди першим буде показана жовта картка. Якщо під час матчу перші жовті картки показані двом або більше гравцям з різних команд одночасно, з даного ринку виграють ставки на позицію «Обидві команди одночасно». Якщо такий варіант в лінії не пропонується, за ставками на цей ринок відбувається повернення. Якщо в матчі не показано жодної жовтої картки, за даним ринку виграють ставки на варіант «Попереджень не буде». Якщо така позиція в лінії не пропонується, за ставками на цей ринок проводиться повернення.

Гра «кутові, жовті / червоні картки, фоли, удари в створ воріт, офсайди і відсоток володіння м’ячем, заміни»:

— Повторна жовта картка, що пред’явлена ​​одному і тому ж гравцю, яка стає причиною його видалення, в розрахунок не береться. Враховуються жовті картки, які пред’явлені тільки тим гравцям, що знаходяться в даний момент на полі. Жовті картки, які пред’явлені запасним гравцям, тренерам або обслуговуючому персоналу команд, до уваги не беруться. Всі картки, які були показані після фінального свистка рефері, не враховуються при розрахунку ставок. Всі картки, які були показані в перерві між першою і другою половиною, враховуються в загальному результаті матчу, однак не враховуються при розрахунку ставок на перший або другий тайм.

Час першої жовтої картки в матчі

Якщо в матчі не показано жодної жовтої картки, ставки по даній позиції підлягають поверненню з коефіцієнтом, рівним «1». При розрахунку ставок враховується фактичний час, коли жовта картка була показана гравцю.

Тотал жовтих карток парний/непарний

Якщо в матчі не було показано жодної жовтої картки, ставки розраховуються як парні. Всі картки, показані після фінального свистка рефері, не враховуються при розрахунку ставок. Всі картки, показані в перерві між першою і другою половиною, враховуються в загальному результаті матчу, однак не враховуються при розрахунку ставок на перший або другий тайм.

Чи заб’є зазначена команда автогол

Необхідно визначити, чи заб’є в даному матчі зазначена команда хоча б один гол в свої ворота.

Чи заб’є зазначена команда в кожному з таймів

Можливі наступні результати: «Так» — дана команда заб’є хоча б один гол в першому таймі і хоча б один гол у другому таймі, «Ні» — хоча б в одному з таймів дана команда не заб’є жодного гола.

Коли визначиться переможець

Можливі наступні результати: «В основний час» — ставка виграє, якщо основний час матчу (з урахуванням компенсованого суддею часу матчу) закінчиться перемогою однієї з команд, «В додатковий час» — ставка виграє, якщо основний час матчу (з урахуванням компенсованого суддею часу матчу) закінчиться внічию, а додатковий час закінчиться перемогою однієї з команд, «В серії пенальті» — ставка виграє, якщо і основний, і додатковий час матчу закінчаться внічию.

Команда, що забила перший гол, переможе

Необхідно визначити, чи виграє команда, що забила перший гол. Можливі наступні результати: «Лідер виграє» — команда, що забила перший гол, виграє матч; «Лідер програє» — команда, що забила перший гол, програє матч, «лідер — нічия» — матч закінчиться результативною нічиєю (виключаючи варіант 0:0); «Голів не буде» — матч закінчиться з рахунком 0:0.

В якому таймі буде забитий перший гол

Враховуються тільки голи, які офіційно зарахував рефері матчу.

Компенсований час матчу

Ставки на кількість компенсованого часу розраховуються виходячи з часу, показаного четвертим офіційним суддею, а не фактично зіграного компенсованого часу.

Чи буде видалення в матчі

Пропонується визначити, чи буде в футбольному матчі хоча б одне вилучення гравця з поля. Враховуються тільки видалення гравців,які знаходяться в даний момент на полі. Видалення запасних гравців, тренерів команд, медперсоналу і т.д. до уваги не приймаються. Всі видалення, що відбулися після фінального свистка рефері, не враховуються при розрахунку ставок.

Яка команда першою зробить заміну

Пропонується визначити, яка з футбольних команд зробить першу заміну гравця. При відсутності замін в матчі виграють ставки на варіант «Замін не буде». Якщо обидві команди зроблять перші заміни одночасно або в перерві матчу, то виграють ставки на варіант «Обидві команди одночасно». Одночасними вважаються заміни зроблені в одній і тій же ігровий паузі, незалежно від тривалості паузи.

Хто вище

Необхідно визначити, яка з команд займе вище місце в класифікації. В разі, якщо обидві команди залишають турнір на одній стадії, ставка «Хто вище» підлягає поверненню. Якщо обидві команди залишають чемпіонат світу на одній стадії в груповому турнірі, то вищою вважається команда, яка зайняла у себе в групі більш високе місце. Якщо обидві команди зайняли в своїх групах однакові місця, ставка «Хто вище» підлягає поверненню.

Кращий бомбардир турніру

Враховуються тільки голи, забиті в даному турнірі, незалежно від того, за яку команду даний гравець забив дані голи. Команди вказуються поруч з гравцем в інформаційних цілях. Автоголи до уваги не беруться. Якщо два і більше учасників стали кращими бомбардирами турніру, коефіцієнт по ставкам на даних учасників ділиться на число тих учасників, які перемогли.

Вихід і обидві заб’ють

П1 і (Обидві заб’ють — Так). Ця ставка виграє тільки в тому випадку, якщо в даному матчі обидві команди заб’ють і матч виграє команда 1.

П1 і (Обидві заб’ють — Ні). Ця ставка зіграє тільки в тому випадку, якщо команда 1 виграє матчу і не пропустить (виграє матч з сухим рахунком).

Х і (Обидві заб’ють). Ця ставка виграє в тому випадку, якщо матч завершиться результативною нічиєю.

Х і (Обидві заб’ють — Ні). Ця ставка виграє в тому випадку, якщо матч закінчиться з рахунком 0:0.

П2 і (Обидві заб’ють — Так). Ця ставка виграє тільки в тому випадку, якщо в даному матчі обидві команди заб’ють і матч виграє команда 2.

П2 і (Обидві заб’ють — Ні). Ця ставка зіграє тільки в тому випадку, якщо команда 2 виграє матч і не пропустить (виграє матч з сухим рахунком).

Статистичні показники і спеціальні результати

Тотал гольових передач

Пропонується передбачити кількість гольових передач в основний час матчу. Якщо після пасу асистента відбулося торкання м’яча гравцем суперника, що вплинуло на траєкторію м’яча, то гольова передача не зараховується. Зароблений пенальті вважається гольовою передачею, якщо цей пенальті був реалізований. Крім того, якщо пенальті заробив той же гравець, що і реалізував, то гольова передача не зараховується. Заробленим пенальті вважається фол на гравці, що атакує. Якщо сталася гра рукою, то гольова передача також не фіксується. Гольові паси нараховуються і до автоголів. Однак у разі автоголу гольова передача є лише в тому випадку, якщо гравець атакуючої команди був останнім, хто торкався м’яча перед автором автоголу.

Якщо цією людиною також був гравець, що оборонявся, або каркас воріт, то гольова передача не фіксується. Голи, забиті з добивання, також набувають гольову передачу в тому випадку, якщо асистент і автор гола — різні гравці. Добиванням вважається момент, який підпадає під наступні умови:

– голу передував удар, який однозначно йшов в ствір воріт, або ж потрапив в каркас;

– вздовж траєкторії перерваного удару явно не знаходилося інших гравців атакуючої команди;

– каркас воріт або оборонець, що запобіг голу, так і залишився єдиним фактором, що змінив траєкторію м’яча між двома ударами по воротах;

– оборонець, що запобіг гол, зробив тільки один дотик;

– перерваний удар не є пенальті.

Метод першого гола

Пропонується передбачити яким способом буде забитий перший гол в основний час матчу.

Автогол — парі виграє, якщо гравець забив гол у свої ворота.

Штрафний удар — парі виграє, якщо гол забитий безпосередньо зі штрафного удару гравцем, який виконував штрафний удар. Гол з пенальті не враховується.

Пенальті — парі виграє, якщо гол забитий безпосередньо з пенальті гравцем, який виконував пенальті.

Головою — парі виграє, якщо останнє торкання м’яча було зроблено головою гравця, що є автором гола. Автогол не враховується.

Ногою — парі виграє, якщо гол забитий ногою. Гол зі штрафного, пенальті і автогол не враховуються. Якщо гол забитий будь-якою частиною тіла гравця, крім голови, то вважається, що такий гол забитий ударом ногою.

Немає гола — парі виграє, якщо не буде забитий перший гол.

Гол ногою

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол ногою в основний час матчу. Якщо матч закінчився 0:0, то «Гол ногою — Ні» вважається виграшним.

Гол головою

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол головою в основний час матчу. Якщо матч закінчився 0:0, то «Гол головою — Ні» вважається виграшним.

Гол прямим ударом зі штрафного

Парі виграє, якщо гол забитий безпосередньо зі штрафного удару гравцем, який виконував штрафний удар. Гол з пенальті не враховується. Якщо матч закінчився 0:0, то «Гол прямим ударом зі штрафного — Ні» вважається виграшним.

Гол протягом 10 секунд після кутового

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол після подачі кутового у основний час матчу.

Нападник заб’є хоча б 1 гол

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол нападником в основний час матчу. Позиція гравця визначається розстановкою на конкретний матч. Інформація про позицію гравця береться з сайту www.uefa.com.

Півзахисник заб’є хоча б 1 гол

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол півзахисником в основний час матчу. Позиція гравця визначається розстановкою на конкретний матч. Інформація про позицію гравця береться з сайту www.uefa.com.

Захисник заб’є хоча б 1 гол

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол захисником в основний час матчу. Позиція гравця визначається розстановкою на конкретний матч. Інформація про позицію гравця береться з сайту www.uefa.com.

Чи потрапить м’яч в штангу або перекладину

Пропонується передбачити, чи потрапить м’яч в штангу або перекладину в основний час матчу. Якщо м’яч потрапив в штангу або перекладину після свистка судді — потрапляння до уваги береться.

Що раніше? (Гол / Заміна)

У разі закінчення основного часу матчу з рахунком 0: 0 і відсутності замін відбувається повернення.

Що раніше? (Картка / Заміна)

У разі відсутності карток і замін відбувається повернення.

Незарахований гол

Пропонується передбачити, чи буде в основний час матчу забитий гол, який арбітр не зарахує. Підтвердженням служить відеотрансляція матчу в якій чітко видно, що м’яч перетнув лінію воріт.

Картка за симуляцію

Пропонується передбачити, чи буде показана картка гравцеві за симуляцію в основний час матчу.

Гол ножицями

Пропонується передбачити, чи буде забитий гол гравцем ударом «ножицями» в основний час матчу. Удар «ножицями» — технічна дія футболіста, коли той, відриваючи своє тіло від землі, за допомогою швидкого схрещування ніг («ножиць»), б’є однієї з них по м’ячу.

М’яч потрапить в суддю

Пропонується передбачити, чи потрапить м’яч в суддю в основний час матчу.

Вибіжить уболівальник на поле

Пропонується передбачити, чи вибіжить чи уболівальник на поле в основний час матчу.

Сума номерів гравців, які забили голи

Пропонується передбачити, чи буде сума номерів гравців забили голи в основний час матчу парним або непарним числом.

Заміна через травму гравця

Пропонується передбачити, чи буде здійснена заміна гравця в основний час матчу через отриману травму.

Хто швидше набере X кутових

Пропонується передбачити, яка команда першою подасть певну кількість кутових у основний час матчу. Якщо задана кількість кутових не була подана, то виграє результат «Ніхто».

В якому таймі буде більше кутових

Якщо було подано однакову кількість кутових у обох таймах, то виграє результат «Рівно».

Кількість жовтих і червоних карток, кутових, ударів від воріт, аутів, влучень в штангу і поперечину визначається по відеотрансляції. Якщо трансляція була перервана, то результат за кількістю жовтих і червоних карток, кутових, ударів від воріт, аутів береться з офіційних джерел інформації.

www.fifa.com

www.uefa.com

А У разі відсутності даних на зазначених сайтах, а також для інших футбольних матчів, дані беруться з наведених нижче джерел (в порядку пріоритету):

www.xscores.com

www.futbol24.com

www.goalzz.com

www.livescore.com

Всі інші статистичні показники (офсайди, фоли, заміни, удари в створ тощо) беруться тільки з офіційних джерел інформації. Кутовий, який був переподаний, для цілей розрахунку вважається за один.

Статистика туру

Ставки на статистику туру або ігрового дня. У разі якщо в турі визнаний таким, що не відбувся, хоча б один або кілька матчів, то ставки на статистику туру підлягають поверненню, крім ставок, результат яких однозначно визначено незалежно від результатів інших матчів.

Ставка на парну подію

В розіграші на парну подію приймають участь наступні ставки:

результат;

фора;

тотал;

кутовий;

офсайд;

жовтка картка;

удар в створ воріт;

фол.

Наприклад, в розіграші подвійної події «Ліверпуль – Порту та Парі Сен-Жермен – Реал Мадрид» буде приймати участь статистика першої пари та статистика другої пари. Якщо перша пара зіграла з рахунком 1-2, а друга 2-3, тоді результатом буде вважатись 3-5. Такий же принцип підрахунку стосується офсайдів, фолів, жовтих карток, ударів в створ воріт та кутових.

В спірних ситуаціях для визначення остаточного єдиного рішення буде враховуватись інформація про матч, отримана від офіційних джерел.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Формула 1

«Переможець гонки» (підсумкова класифікація). Переможцем вважається гонщик, що зайняв перше місце в підсумковому протоколі гонки (підсумковій класифікації).

Переможець для всіх ставок на кваліфікацію визначається за офіційним часом кваліфікації, який оголошує Міжнародна федерація автоспорту (FIA). Переможці для всіх ставок на вільну практику (1,2,3) визначаються за офіційним часом вільної практики, який оголошує Міжнародна федерація автоспорту (FIA).

Кращі 3 (6,10). Необхідно визначити, хто з гонщиків увійде в топ-3 (6, 10) по підсумковому протоколу гонки. Якщо вказаний гонщик не приймав участь в даній гонці, по ставках, зроблених на нього відбувається повернення.

«Найшвидше коло». Необхідно визначити, хто з гонщиків швидше за всіх пройде одне коло. Якщо вказаний гонщик не приймав участь в гонці, по ставках, зроблених на нього відбувається повернення.

Якщо боліди в гонці стартують слідом за «сейфті-кар», а не як зазвичай, за стартовими сигналами (наприклад, через погану погоду), при розрахунку ставок — це не буде вважатися виїздом на трасу «сейфті-кар». Це ж правило поширюється на ситуації, коли гонка поновлюється після виїзду «сейфті-кар» відразу після появи червоного прапору.

Хто вище (пілоти). У запропонованих парах необхідно назвати гонщика, який виступить краще. При цьому найкращим вважається гонщик, який зайняв в підсумковому протоколі більш високе місце. Якщо обидва гонщики зійшли з дистанції, то кращим вважається той, хто проїхав більшу кількість кіл. Якщо обидва гонщики зійшли на одному колі, проводиться повернення ставок. Якщо один з гонщиків зійшов з дистанції, найкращим вважається гонщик, який закінчив гонку. Якщо гонщик проїхав більшу кількість кіл, але був дискваліфікований під час гонки, то найкращим вважається будь-який інший спортсмен, який не був дискваліфікований (навіть якщо проїхав менше одного кола в гонці). Якщо обидва гонщики були дискваліфіковані під час гонки, проводиться повернення ставки.

Хто вище (команди). Ставки приймаються на команду, гонщик якої займе краще місце за підсумками гонки згідно з офіційним протоколом Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA). Якщо жоден гонщик з обох команд не потрапив в офіційний підсумковий протокол, то командою що перемогла вважається та, гонщик якої завершив найбільшу кількість кіл. Якщо жоден гонщик з обох команд не потрапив в офіційний підсумковий протокол і при цьому кращі гонщики з обох команд завершили однакову кількість кіл, ставки вважаються недійсними. Якщо хоча б в одній з двох команд стартує менше двох гонщиків, ставки вважаються недійсними.

Скільки машин не зможуть завершити перше коло? У даній ставці враховуються тільки ті гонщики, які стартували безпосередньо в гонці (навіть з піт-лейн). Гонщики, які не стартували в гонці, в офіційних результатах гонки класифікуються як «DNS».

Який гонщик першим покине гонку. При розрахунку даної ставки враховуються тільки ті гонщики, які стартували безпосередньо в гонці (навіть з піт-лейн). Якщо гонщик НЕ стартує в гонці, всі ставки на нього стають недійсними. Гонщики, які не стартували в гонці, в офіційних результатах гонки класифікуються як «DNS». Якщо сталося зіткнення болідів і як мінімум 2 пілоти не можуть продовжити гонку, то всі ставки на них розраховуються з коефіцієнтом «1».

Який конструктор першим покине гонку? У гонці повинен стартувати хоча б один пілот з команди, інакше всі ставки на дану команду будуть визнані недійсними. Гонщики, які не стартували в гонці, в офіційних результатах гонки класифікуються як «DNS».

Чи набере гонщик X очки в гонці? Якщо гонщик НЕ стартує в гонці, все ставки на нього стають недійсними. Гонщики, які не стартували в гонці, в офіційних результатах гонки класифікуються як «DNS».

Наберуть обидва гонщики команди X очки в гонці? Для того щоб дана ставка могла бути розрахована, обидва гонщики повинні стартувати в гонці. Гонщики, які не стартували в гонці, в офіційних результатах гонки класифікуються як «DNS».

Переможець без урахування команди «Мерседес». Переможцем без урахування «Мерседес» вважається гонщик, що зайняв перше місце в підсумковому протоколі гонки без урахування команди «Мерседес».

Поул-позиція. Переможцем буде вважатися гонщик, оголошений переможцем за підсумками кваліфікаційного заїзду, в подальшому внесені зміни в розрахунок прийматися не будуть.

Футзал

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (40 хвилин гри, 2 тайми по 20 хвилин), якщо не вказано інше.

Додатковий час і серія ударів з 6-метрової позначки враховуються тільки в ставках на вихід в наступний раунд, на переможця змагання і т.п.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більш ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо матч не буде дограний протягом 24 годин всі ставки будуть розраховані за результатами на момент зупинки матчу.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол і його час і т.д.), приймаються для розрахунків по ставкам.

Флорбол

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (60 хвилин гри, 3 тайми по 20 хвилин), якщо не вказано інше.

Додатковий час і штрафні удари враховуються тільки в ставках на вихід в наступний раунд, на переможця змагання і т.п.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Матч вважається таким, що відбувся, якщо зіграно не менше 50 хвилин матчу. Якщо матч не буде дограний протягом 24 годин, всі ставки будуть розраховані за результатами на момент зупинки матчу.

Базабет не несе відповідальності за неточності в тривалості матчів. Дані, які вказуються в лінії і Live, носять орієнтовний характер. Регламент гри уточнюйте в офіційних джерелах.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол і його час і т.д.), приймаються для розрахунків по ставкам.

При визначенні статистичних показників матчів з флорболу, джерелом для визначення результатів є інформація, розміщена на офіційних інтернет-сайтах.

Хокей з шайбою

Ставки на чемпіонати всіх країн і на всі міжнародні змагання з хокею приймаються на основний час, якщо не вказано інше.

У разі перенесення матчу на період більше 24 годин по всіх ставках на даний матч проводиться повернення.

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, крім ставок, результат яких однозначно визначено до моменту зупинки гри, відбувається повернення.

Ставки на переможця, що включають тільки два можливих результати (переможець матчу: команда 1 / переможець матчу: команда 2), розраховуються з урахуванням овертайму і булітів.

При грі на загальний тотал закинутих шайб в турі враховуються тільки матчі, наведені в лінії за цей день, якщо не вказано інше. При перенесенні або скасуванні хоча б одного матчу відбувається повернення ставок.

Для ставок на переможця, фору, тотал певного періоду, на видалення, а також на інші показники періоду враховуються тільки голи, видалення та інші показники, що мають відношення до зазначеного періоду.

Пропонуються наступні варіанти для ставок:

Переможець

Пропонується визначити результат матчу. Якщо в позиції доступні два результати (переможець матчу: команда 1 / переможець матчу: команда 2), ставки приймаються з урахуванням овертайму і післяматчевих булітів. Якщо в позиції доступні три результати (команда 1 / нічия / команда 2), ставки приймаються з урахуванням основного часу, без урахування результату овертайму і післяматчевих булітів.

Тотал

Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Ставки на більше/менше, включають три опції (більше/менше/рівно … голів), пропонуються тільки на основний час для всіх хокейних матчів, незалежно від чемпіонату. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки і передбачено тільки дві опції (більше/менше без опції «рівно … голів»), відбувається повернення.

Індивідуальний тотал для зазначеної команди

Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Ставки на більше/менше, включають три опції (більше/менше/рівно … голів), пропонуються тільки на основний час для всіх хокейних матчів, незалежно від чемпіонату. Якщо в результаті матчу кількість забитих голів рівна тоталу ставки і передбачено тільки дві опції (більше/менше без опції «рівно … голів»), відбувається повернення. Для ставок «більше/менше голів для зазначеної команди» враховуються тільки голи, забиті у ворота команди-суперника і офіційно зараховані суддею протягом основного часу матчу.

Більше/менше голів для зазначеного гравця

Якщо гравець не брав участь в матчі, ставки на більше/менше голів даного гравця підлягають поверненню. Незалежно від країни і турніру всі ставки по цьому варіанту розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Фора

Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Якщо фора має тільки дві опції (тільки фора 1 або фора 2, без опції «Нічия») в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Переможець перших <вказане число> хвилин

Пропонується визначити результат матчу до зазначеного моменту ігрового часу матчу. Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на дану позицію проводиться повернення. При розрахунку ставок для результату зазначеного періоду матчу використовується рахунок на момент нульової секунди зазначеної як параметр хвилини. Приклад: переможець перших п’яти хвилин матчу. Ставка розраховується виходячи з рахунку, зафіксованого до 5 хв. 00 сек. гри.

Переможець групи (конференції/дивізіону)

Якщо сезон скорочений, розрахунок ставки відбувається виходячи з офіційного вердикту керівної федерації даної хокейної ліги.

Переможець турніру

Ставка розраховується тільки після завершення фінального матчу турніру з фактично зафіксованим результатом на момент закінчення турніру. Судові і інші рішення щодо скасування/зміни результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, не пройшла кваліфікацію до даного турніру, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на неї вважаються програними. Якщо переможцем турніру визнана більше ніж одна команда, коефіцієнт ставки на дану команду ділиться на кількість переможців (не менше коефіцієнта, рівного «1»).

Прохід в наступний раунд

Ставка розраховується по результату, що визначилися безпосередньо після останнього матчу даної серії плей-офф зазначеного раунду, незалежно від подальших судових/дисциплінарних рішень. Якщо будь-яка із зазначених команд через будь-яких причин (в тому числі дискваліфікації, відмови від участі і т. д.) не змогла взяти участь у зазначеному раунді, супернику такої команди зараховується перемога в серії і прохід, всі ставки залишаються в силі.

Переможець

Серіі плей-офф (Best-of-3/Best-of-5/Best-of-7)

Якщо не зіграно число матчів, яке, згідно з регламентом, необхідно для перемоги в серії, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення.

Хто заб’є перший гол в матчі

Виграють ставки на гравця, який забив перший зарахований гол в матчі. Якщо перший гол забитий гравцем, який не був представлений серед опцій даного варіанту, всі ставки на дану позицію вважаються програними. Якщо перший гол — автогол (навіть якщо він забитий гравцем, на якого приймалися ставки), всі ставки на дану позицію вважаються програними. Якщо обраний гравець не брав участь в даній грі, ставки, зроблені на нього, підлягають поверненню. Незалежно від країни і турніру всі ставки по такій позиції розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Хто зробить більше кидків у ворота

Необхідно визначити, яка з команд зробить більше кидків в створ воріт опонента. Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Розрахунок відбувається виходячи зі статистики, що публікується на офіційних сайтах федерацій відповідних чемпіонатів. Всі інші джерела не мають значення при розрахунку ставок.

Більше/менше кидків у ворота

Розрахунок відбувається виходячи зі статистики, що публікується на офіційних сайтах федерацій відповідних чемпіонатів. При розрахунку ставок по цьому варіанту решта всіх джерел не мають значення. Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих кидків рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

Фора за кидками в створ воріт

Розрахунок відбувається виходячи зі статистики, яка публікується на офіційних сайтах федерацій відповідних чемпіонатів. При розрахунку ставок решта всіх джерел не мають значення. В разі рівного рахунку за кидками в створ воріт з урахуванням фори відбувається повернення. Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу.

Подвійний результат (на матч/на період)

Можливі такі результати:

1X — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу/періоду перемогла команда 1 або була зафіксована нічия;

X2 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу/періоду перемогла команда 2 або була зафіксована нічия;

12 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу/періоду перемогла команда 1 або команда 2.

Ставки на цей варіант розраховуються виходячи з результату основного часу матчу, не включаючи овертайм і серії булітів.

Подвійний результат перших <вказане число> хвилин

Пропонується визначити подвійний результат (див. П. 15) матчу до зазначеного моменту ігрового часу. Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на цей варіант відбувається повернення. При розрахунку ставок для результату зазначеного періоду матчу використовується рахунок на момент нульової секунди зазначеної як параметр хвилини. Приклад: переможець перших п’яти хвилин матчу. Ставка розраховується виходячи з рахунку, зафіксованого до 5 хв. 00 сек. гри.

Чи заб’ють обидві команди

Всі голи, забиті командами в свої ворота, вважаються як голи, забиті командою-суперником.

З якою різницею буде здобута перемога в матчі

Незалежно від країни і турніру всі ставки по такій позиції розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Коли буде забитий перший гол

Необхідно визначити, в якому часовому інтервалі буде забитий перший гол або голу не буде.

Точний рахунок матчу

Ставки приймаються тільки на основний час, без урахування овертайму і серії булітів. Якщо фінальний результат не відповідає запропонованим в прогнозах, то виграють ставки, зроблені на позицію «Будь-який інший рахунок».

Скільки двохвилинних вилучень буде в даній грі або даному періоді

При розрахунку даної ставки кожне двохвилинне видалення вважається як два. Подвійний малий штраф (double minor) (дві плюс дві хвилини) вважається як два видалення по дві хвилини. Всі видалення, що відбулися до початку періоду, відносяться до попереднього періоду. Видалення, призначені після закінчення гри, також відносяться до попереднього (третього) періоду. Відтермінування видалення, що не набрали чинності в результаті того, що був забитий гол, не враховуються, незалежно від того, були вони внесені в офіційний протокол матчу або ні.

Хто першим заб’є три шайби

Враховуються тільки шайби, забиті у ворота суперника. Ставки приймаються тільки на основний час, без урахування овертайму і серії булітів.

Тотал матчу парний/непарний

Якщо результатом є нуль, ставки розраховуються як парні. Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу.

Тотал парний/непарний для зазначеної команди

Якщо результатом є нуль, ставки розраховуються як парні.

Яка команда заб’є перший гол в матчі

Якщо перший гол в матчі — автогол, перемога зараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол). Незалежно від країни і турніру всі ставки на цей варіант розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Яка команда заб’є наступний гол в матчі

Якщо наступний забитий гол в матчі — автогол, перемога зараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол). Незалежно від країни і турніру всі ставки по такій позиції розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Яка команда заб’є останній гол у матчі

Якщо останній гол у матчі — автогол, перемога в ставкою нараховується команді, на користь якої був забитий даний гол (тобто супернику команди, що забила автогол). Незалежно від країни і турніру всі ставки по такій позиції розраховуються за результатами основного часу, не включаючи результат овертайму і серії булітів.

Команда, що забила першу шайбу, виграє матч

Можливі наступні результати: «Так» — команда, яка заб’є першу шайбу в матчі, виграє гру; «Ні» — команда, яка заб’є першу шайбу в матчі, не виграє матч. Ставки приймаються тільки на основний час , без урахування овертайму і серії булітів. Якщо в основний час жодна з команд не забила жодної шайби, ставки по даній позиції підлягають поверненню.

Чи буде овертайм в матчі

Якщо овертайм був призначений, але з технічних причин не зіграний, всі ставки по даній позиції розраховуються з переможною опцією «Так» (буде овертайм).

Період, в якому буде забито найбільше шайб

Ставки приймаються тільки на основний час, без урахування овертайму і серії булітів. Якщо два і більше періоду завершилися з однаковою результативністю, то ставка на найрезультативніший період програє.

Прохід в наступний раунд

Ставка розраховується тільки після завершення всіх матчів зазначених команд в рамках даного раунду турніру. Судові і інші рішення щодо скасування/зміну результатів турніру, прийняті після закінчення даного раунду змагань, до уваги не приймаються. Якщо команда, на яку була зроблена ставка, була дискваліфікована або відмовилася від участі в змаганні, всі ставки на дану команду вважаються програними.

Тотал штрафного часу

Необхідно визначити, чи буде в матчі призначено штрафний час (тобто загальна сума часу вилучень всіх гравців в матчі) більше або менше запропонованого параметру. Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

Фора штрафного часу

Для американських хокейних ліг і для інших ліг ставки приймаються з урахуванням основного часу. У випадку рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення.

Тотал «гол плюс пас» для зазначеного гравця

Необхідно визначити, чи буде число голів плюс результативних передач, зроблених даним гравцем в матчі, більше або менше зазначеного параметру. Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів плюс результативних передач гравця рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

Більше/менше голів у матчах ігрового дня

Враховуються тільки матчі, наведені в лінії за цей день. При перенесенні або скасуванні одного або кількох матчів туру відбувається повернення ставок на цей варіант згідно з правилами для хокею (пункти c і d).

Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Хокей на траві

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (70 хвилин гри, 2 тайми по 35 хвилин або 4 тайми по 17 хвилин 24 секунд), якщо не вказано інше.

Додатковий час і серія пенальті враховуються тільки в ставках на вихід в наступний раунд, на переможця змагання і т.п.

Якщо матч скасований або перенесений з будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Матч вважається таким, що відбувся, якщо зіграно не менше 60 хвилин матчу. Якщо матч не буде дограний протягом 24 годин всі ставки будуть розраховані за результатами на момент зупинки матчу.

Для ставок «Хто вище за підсумками чемпіонату» в разі невиходу команд з групи вище вважається команда, яка набрала найбільшу кількість очок. При рівності очок розрахунок ставок проводиться згідно з даними підсумкового протоколу.

Оператор не несе відповідальності за неточності в тривалості матчів. Дані, які вказуються в лінії і Live, носять орієнтовний характер. Регламент гри уточнюйте в офіційних джерелах.

При визначенні статистичних показників матчів з хокею на траві джерелом для визначення результатів є інформація, розміщена на офіційних інтернет-сайтах.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол і його час і т.д.), приймаються для розрахунків по ставкам.

Хокей з м’ячем

Всі ставки розраховуються на підставі результату після закінчення основного часу матчу (90 хвилин гри, 2 тайми по 45 хвилин або 3 тайми по 30 хвилин), якщо не вказано інше.

Додатковий час враховується тільки в ставках на вихід в наступний раунд, в іншу лігу, на переможця змагання і т.п.

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1»

Матч вважається таким, що відбувся, якщо зіграно не менше 80 хвилин матчу. Якщо матч не буде дограний протягом 24 годин, всі ставки будуть розраховані за результатами на момент зупинки матчу.

Для ставок «Хто вище за підсумками чемпіонату» в разі невиходу команд з групи вище вважається команда, яка набрала найбільшу кількість очок. При рівності очок розрахунок ставок проводиться згідно з даними підсумкового протоколу.

Оператор не несе відповідальності за неточності в тривалості матчів. Дані, які вказуються в лінії і Live, носять орієнтовний характер. Регламент гри уточнюйте в офіційних джерелах.

При визначенні статистичних показників матчів з хокею з м’ячем джерелом для визначення результатів є інформація, розміщена на офіційних інтернет-сайтах.

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки (наприклад, результат першого тайму, перший забитий гол і його час і т.д.), приймаються для розрахунків за ставками.

Шахи

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1», за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків по ставкам.

Пропонуються наступні позиції для ставок на шахи:

Результат матчу. Пропонується визначити результат матчу.

Подвійний результат. Можливі такі результати:

1X — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або була зафіксована нічия; X2 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 2 або була зафіксована нічия; 12 — ставка є виграшною, якщо в результаті матчу перемогла команда 1 або команда 2.

Фора. Якщо фора має тільки дві опції (тільки фора 1 або фора 2, без опції «Нічия»), в разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Переможець турніру. Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результатам на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту події один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню. Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Кулі

Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, відбувається повернення.

Якщо матч був скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Ставки на сети і матчі. У матчі повинні бути зіграні всі сети. Якщо з якої-небудь причини перемога в матчі присуджена учаснику до закінчення матчу, то ставки на сети з даного матчу анулюються, якщо подальша гра не вплине на результат.

У разі, якщо перемога в матчі присуджується гравцеві до закінчення всіх сетів, ставки на матч будуть розраховуватися по офіційному переможцю, якщо хоча б одна частина (один енд) буде зіграний повністю.

Пропонуються наступні варіанти для ставок на кулі:

Переможець

Необхідно визначити результат матчу. Ставки приймаються на основний час матчу.

Фора

В разі рівного рахунку з урахуванням фори відбувається повернення (незалежно від того, на який період матчу пропонується зробити ставку).

Тотал

Якщо в результаті матчу сумарна кількість забитих голів рівна тоталу ставки, відбувається повернення.

Можуть бути запропоновані інші види ставок, не зазначені вище.

Що? Де? Коли?

а. Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч, відбувається повернення.

Якщо матч був скасований або перенесений з будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо член команди не брав участі в матчі, то коефіцієнт виграшу за ставками на нього приймається рівним «1».

Розрахунок ставок проводиться на підставі даних сайту http://chgk.tvigra.ru .

Пропонуються наступні позиції для ставок на Що? Де? Коли?:

На перемогу в змаганні.

На фору і тотал.

Індивідуальні тотали команд.

Необхідно визначити індивідуальний тотал гравця за кількістю набраних очок. Очко зараховується тому гравцеві, який відповідав на питання і дав правильну відповідь (чия відповідь була прийнята ведучим гри). Правильність відповіді визначає ведучий гри. При розіграші секторів «Бліц» та «Супербліц» очко зараховується тому гравцеві, який дав правильну відповідь на останнє (третє) питання. У разі проведення «вирішального раунду» всі очки у гравців залишаються, а гравцеві, який дав правильну відповідь в «вирішальному раунді», зараховується одне очко.

Екстремальний спорт

Якщо матч скасований або перенесений за будь-якої причини більше ніж на 24 години, всі ставки на цю подію отримують коефіцієнт виграшу, рівний «1».

Якщо матч перерваний або припинений більше ніж на 24 години, всі ставки на цей матч будуть розраховані з коефіцієнтом «1» не дивлячись на очевидність результату, за винятком випадків, коли результати ставок вже визначені на момент зупинки матчу. Ті результати, які однозначно визначені до моменту його зупинки приймаються для розрахунків по ставкам.

Переможець турніру. Ставка розраховується тільки після завершення турніру по фактично зафіксованим результату на момент закінчення турніру. Судові та інші рішення про скасування/зміну результатів турніру, прийняті після його закінчення, в розрахунок не приймаються. Якщо до старту матчу один із заявлених учасників відмовився або був замінений, то ставки на цю подію підлягають поверненню.

Можуть бути запропоновані також види ставок, не зазначені вище.

Mixed Football

Mixed Football — це гра, учасники якої — дві команди, які беруть участь в реальних матчах, на результат протистояння цих команд розміщують ставки. Розрахунок ставок здійснюється на основі сумарної кількості голів, забитих усіма учасниками реальних матчів. Розрахунок ставок проводиться після завершення всіх реальних матчів, з яких було обрано учасників в віртуальні команди. У разі перенесення матчу на період більше 24 годин по всіх ставках на даний матч відбувається повернення. Якщо матч був перерваний і не дограний протягом 24 годин, по всіх ставках на даний матч відбувається повернення. Наприклад, ми могли б запропонувати Манчестер Юн — Реал Мадрид (Mixed матч) коли обидві команди грають в своїх національних лігах.

Манчестер Юн — Реал Мадрид

Англія, Прем’єр-ліга, Манчестер Юн 2: 1 Евертон

Іспанія, Прімера, Реал Мадрид 3: 1 Валенсія

Mixed матч: Манчестер Юн 2: 3 Реал Мадрид.

Спеціальні ставки

1.Спеціальні ставки. Кінопремія Оскар-2018. Ставка буде розрахована після оголошення переможця у відповідній номінації. Розрахунок ставок відбувається на основі інформації сайту http://www.oscars.org/.

2.Спеціальні ставки. Хто буде правителем Семи Королівств по закінченню серіалу «Гра Престолів»? Розрахунок ставок відбувається на основі інформації сайту https://www.hbo.com/game-of-thrones

3.Спеціальні ставки. Youtube. Інформація береться тільки на основному офіційному каналі сайту https://www.youtube.com. У розрахунок не беруться додаткові канали, канали спонсорів і партнерів.

4.Спеціальні ставки. Джеймс Бонд. Розрахунок ставки «НАСТУПНИЙ ДЖЕЙМС БОНД ПІСЛЯ ДЕНІЕЛА КРЕЙГА» відбувається на основі інформації з офіційного сайту серії фільмів про Джеймса Бонда. http://www.007.com/.

5.Спеціальні ставки. КВН (ВИЩА ЛІГА КВН 2018). Розрахунок ставки відбувається на основі інформації сайту http://kvn.ru/.

6.1 Спеціальні ставки. Євробачення. Ставка «Хто вище». У запропонованих парах необхідно вибрати країну-учасницю, яка займе вище місце за підсумками фіналу конкурсу. При рівності очок розрахунок ставок проводиться з коефіцієнтом «1».

6.2. Розрахунок ставок проводиться на підставі даних сайту www.eurovision.tv.

7.Ліга сміху. Розрахунок ставок відбувається на основі інформації сайту http://ligasmeha.com/ru/o-proekte/

8.Ліга Сміху КПІ. Розрахунок ставок відбувається на основі інформації сайту http://kpi.ua/ru/node/14961.