Правила верификации и выведения средств

  1. Правила верифікації та виведення коштів

7.1 Попередня верифікація:

Обов`язкові поля для заповнення в кабінеті особистого рахунку: стать, ім’я, прізвище, дата народження, адреса (прописка), електронна пошта, мобільний телефон. Профіль заповнюється російською або українською мовою.

Документи: закордонний або цивільний паспорт (в т.ч. ID картка разом з Витягом із державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання, Довідкою про реєстрацію місця проживання особи або будь-яким іншим документом, що підтверджує вашу адресу проживання).

Формат: На документі повинно бути чітко видно ім'я, прізвище, фотографію, дату народження, номер документа, ким виданий та прописку. Приймаються тільки кольорові фотографії документів або кольорові скан-копії (Ксерокопії документів не допускаються). Документ повинен  бути повністю розгорнутим, а на фотографії має бути видно краї сторінок. Допустимі мови документів - російська, англійська, українська.

7.2 Додаткова верифікація

Запросити документи для додаткової верифікації компанія може у будь-який момент. Компанія має право запросити фото, на якому відображене обличчя гравця та документа, що підтверджує особу. Інформація на документі повинна бути чітка та читабельна.

Також Базабет має право запросити виписку по банківській картці, що підтверджує транзакцію депозиту на ігровий рахунок.

В окремих випадках компанія має право запросити відео конференцію в режимі реального часу для ідентифікації особистості гравця.

7.3 Правила верифікації

Всі поля ігрового рахунку повинні бути заповнені українською або російською мовою. Електронна пошта, з якої були відправлені документи для верифікації, повинна відповідати електронній пошті, вказаній при реєстрації.

У разі виявлення розбіжностей між фактичними даними та даними, які були надані гравцем, компанія Базабет залишає за собою право заблокувати аккаунт та відмовити у виплаті коштів.

При підозрі на шахрайство (мультиаккаунтінг, використання будь-якого ПЗ для автоматизації ставок, гра на арбітражних ситуаціях, використання ігрового рахунку не для здійснення ставок на спортивні події, що пропонуються компанією, зловживання програмами лояльності і т. д.) Базабет має право призупинити операції і/або виплату коштів на ігровому рахунку на час проведення перевірки ігрової діяльності аж до її закінчення. Процес перевірки гри може займати до 30 днів. На період перевірки ризик-відділом аккаунт буде заблоковано.

При відмові (ухиленні) Клієнта від проходження процедури верифікації та/або підтвердження фактів шахрайства, Базабет має право прийняти рішення про анулювання всіх ставок, зроблених Клієнтом, і повернення Клієнту всіх коштів, перерахованих ним на ігровий рахунок.

7.4  Якщо у служби безпеки Оператора виникнуть сумніви з приводу особистості учасника парі або з приводу достовірності наданих відомостей (адреси, кредитної або дебетової картки, інших даних), то вони мають право вимагати від учасника парі будь-які документи, на вибір компанії, що підтверджують його особу та інші передані клієнтом дані, а також скасувати будь-які платежі, поки не будуть перевірені всі відомості.

Верифікація документів може тривати до 24 годин з моменту отримання документів. Якщо буде доведено, що отримані відомості не є достовірними, то компанія має право на невизначений термін скасувати всі прогнози і призупинити всі грошові розрахунки. Початком відліку часу періоду 24 годин для верифікації є момент останнього отримання документів.

7.5  Процедура верифікації

  1. При реєстрації заповніть всі необхідні поля у відповідності з даними своїх документів (уважно прочитайте правила компанії, пункт «Правила верифікації та виведення коштів»).
  2. Надішліть документи на пошту security@bazabet.com.ua з поміткою "Верифікація». Допустимі документи:

1) паспорт громадянина (розворот 1, 2, 3-й сторінок, розворот сторінок з актуальними фото в 25 і 45 років, розворот з актуальною відміткою про реєстрацію за місцем проживання);

2) паспорт нового формату (ID-карта і виписка про реєстрацію за місцем проживання);

3) закордонний паспорт (розворот першої сторінки з фото і реєстрація за місцем проживання);

4) водійське посвідчення і реєстрація за місцем проживання.

3. Вимоги до документів:

1) На документі повинно бути чітко видно ім'я, прізвище, фотографію, дату народження, номер документа, ким виданий і відмітку про реєстрацію за місцем проживання. Приймаються тільки кольорові фотографії документів або кольорові скан-копії (ксерокопії документів не допускаються). Документ повинен бути повністю розгорнутим, а на фотографії повинно бути видно краї сторінок. Допустимі мови документів: російська, англійська, українська;

2) Якщо ви допустили помилку, менеджер по верифікації може виправити дані облікового запису відповідно до документами;

3) Чекайте відповіді про успішне проходження верифікації в термін до 24 годин з моменту відправки документів (найчастіше відповідь приходить набагато швидше);

4) З моменту верифікації вам доступний виведення коштів;

5) Нагадуємо, що в деяких випадках компанія може зажадати додаткову верифікацію з метою протидії шахрайству.

7.6 Правила виведення коштів

Кошти можуть бути отримані з рахунку гравця при дотриманні наступних умов:

- розіграно мінімум 70% від кожного депозиту;

- будь-які попередні платежі на рахунку гравця підтверджено Оператором та пройшли банківський кліринг;

- особа має право бути гравцем в Лотерею та не підозрюється в шахрайських діях з грошовими коштами;

- рахунок повністю відповідає правилам реєстрації;

- гравець підтвердив, що він є власником ігрового рахунку та рахунку платіжної системи;

- кошти зараховуються миттєво, але процес виводу коштів в деяких випадках може зайняти до 24 годин.